PREORDER
Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu v deň vydania.

Daymare: 1994 Sandcastle Xbox one

Výrobca: 505 Games
EAN: 5055377605971
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: 3.5.20243.5.2024
Jazyk: English German
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 3.5.2024
32.99
S DPH
Bez DPH: 27.49
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Daymare: 1994 Sandcastle je príbehová hororová hra z pohľadu tretej osoby Prequel ku kriticky uznávanej Daymare: 1998. Vstúpte do kože špeciálnej agentky Dalily Reyes, bývalej vládnej špiónky, ktorá je teraz v službách jednotky s názvom H.A.D.E.S. (Hexacore Advanced Division for Extraction and Search) a pripravte sa na vstup do najpokročilejšieho experimentálneho výskumného centra v Spojených štátoch amerických. Buďte však opatrní, pretože v temnote pustých, labyrintových hlbín vojenského výskumného centra na vás čaká niečo strašidelné a smrtiace!

Chopte sa jednej z najinovatívnejších a technologicky najvyspelejších zbraní všetkých čias a pripravte sa čeliť nikdy predtým nevideným tvorom, zatiaľ čo si prejdete sériou desivo evokujúcich prostredí, ktoré sú pripravené na objavenie.

V Daymare: 1994 Sandcastle na vás čaká dokonalá zmes divokých a smrtiacich nepriateľov, mechaniky hardcore akčných hier, enviromentálnych hádaniek, mrazivého soundtracku, množstva objavovania a obrovských dávok koncentrovaného hororu. Žiadne miesto nie je bezpečné, najmä keď vás prenasledujú nočné mory.

Nové postavy a veľké návraty – zúčastnite sa prísne tajnej misie „Sandcastle“ ako hlavný hrdina hry, špeciálny agent H.A.D.E.S. Dalila Reyes a zrekonštruujte minulosť niektorých z najobľúbenejších postáv Daymare: 1998.
Smrtonosní a hrôzostrašní nepriatelia – bojujte, zabíjajte a rozdeľujte nových nepriateľov, ktorí stoja medzi vami a vyriešením vašej misie, sú tak desivo inteligentní, agresívni a realistickí v každom detaile.
Vynovené rozhranie – D.I.D. je späť, hoci v úplne prepracovanom dizajne. Spravujte svoj inventár, muníciu a predmety zdravia priamo z nového herného rozhrania, ktoré nikdy nebolo také jednoduché a intuitívne.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Pavol K. (SK)

16.4.2024 20:26 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Prvý nákup dopadol na jednotku. Dostal som sa ku kópii hry, ktorá už nie je nikde dostupná. Platil som prevodom preto som sa trocha bál či sa mi to podarilo. Hru mi odoslali hneď na druhý deň do 12:00. Určite sa sem ešte vrátim.

  • Webová stránka
  • Vernostný program
  • Výber aj z limitovaných vydaní hier
  • Cena dodania
  • Žiadna

Marek H. (SK)

8.4.2024 08:00 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Super rýchle dodanie, výborné ceny, tovar v poriadku po všetkých stránkach a ešte som dostal k objednávke aj darček.


Norbert J. (SK)

29.3.2024 13:24 ( 23 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]