Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Impire

Výrobca: Paradox Interactive
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 14.2.2013
2.33
S DPH
Bez DPH: 1.94

V podzemí Ardania ( Majesty , Defenders of Ardania ) to ožíva . Démon Baal - Abaddon bol omylom povolaný z hlbín pekla a zostáva uväznený v tele malého neškodného IMPA . Ale ani tento dočasný handicap mu nebráni naplniť svoje zlovoľné chúťky . Púšťa sa preto do budovania podzemnej ríše , z ktorej bude terorizovať povrch Ardania . Impire je nenáročná 3D real - time stratégia zameraná na stavbu vlastnej zatuchnutej jaskyne s kovárnou ( na zbrane ) , dielňou ( pasce ) a v neposlednom rade pěstírně húb ( jedlo ) . Na obranu svojho brlohu môžete povolať 22 rôznych jednotiek a tie potom ďalej združovať do skupín . Jednotky slúži nielen k obrane proti nepriateľským hrdinom , ale aj na výpravy ( raidy ) mimo jaskyni . V multiplayeri môžete prejsť hlavnú kampaň v kooperatívnom móde alebo hrať proti iným pánom jaskyne .

Spustím hru Impire?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Roman K.

20.6.2019 20:08 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Kód k hre prišiel takmer okamžite po úhrade objednávky.
  • Žiadne

Peter Š.

18.6.2019 09:24 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychle vybavenie, licenciu k win10 pro som mal do 2h(bolo treba overenie noveho zakaznika)

Juraj J.

15.6.2019 17:19 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne odporúčaný online shop s hrami

  • Rýchle dodanie
  • Dobré ceny