Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Inquisitor Deluxe Edition

Výrobca: CINEMAX, s.r.o.
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 5.9.2012
4.68
S DPH
Bez DPH: 3.90
Digitálna kópia

* Češtinu musíte nakopírovať ručne do hry , podľa jednoduchého návodu , ktorý dostanete spolu s kľúčom . Inquisitor je hutné českej RPG , na ktorom sa pracovalo okolo desiatich dlhých rokov . Vo výsledku vznikla hra obrovské rozlohy s hernou dobou asi 200 hodín . Svet Inquisitor je inšpirovaný stredovekou Európou a stvárnený v 2D grafike videný z izometrického pohľadu . V ozvučenie okrem kvalitného soundtracku nechýba ani zvuky prostredia , takže v meste ráno počujete kokrhání kohúta v lese tlkot ďatľa a v jaskyni hukot Meluzína . Hra sa odohráva vo fiktívnom kráľovstve Ultherst potom, čo sa vyplnilo proroctvo svätého Ezechiela o príchode Diabla . Pred tromi rokmi sa na oblohe objavila hviezda , akú nikdy nikto predtým nevidel a vzápätí na ľud udreli tri drvivej rany v podobe hladu , moru a ohnivého dažďa . Veľa ľudí sa vplyvom týchto udalostí odvrátila od Boha a najrôznejšími odpornými rituály sa snažila zapáčiť temnému pánovi, ktorý , ako sa zdá , preberá nadvládu nad svetom . Na začiatku hry má hráč na výber z troch postáv - kňaz , paladin a zlodej . Za každú z týchto postáv je hra iná , každý má iné zručnosti atp . RPG systém Inquisitor je unikátny a založený na stupňoch majstrovstvách (pri každej zručnosti sú štyri a pre postup na ďalší stupeň potrebujete určitú úroveň postavy , vlastnosti a zručnosti samotnej ) . V závislosti na vašej postave sa môžete naučiť až 80 kúziel rozdelených do siedmich magických škôl ( paladin kúzla prvých dvoch stupňov , zlodej prvých troch a kňaz všetkých štyroch ) . Okrem hlavnej príbehovej línie hra obsahuje tiež veľké množstvo vedľajších úloh , ktorých náplňou je hľadanie kacírov alebo zmiznutých osôb , vyšetrovanie vrážd , pomoc obyvateľstvu s rôznymi problémami a boj s 90 rôznymi druhmi monštier . ( ako napr : prerastená zver , škriatkovia , obri , nemŕtvi a démoni ) Môžete si pohovoriť so 180 NPC , navštíviť 34 nadzemných lokácií s lesmi , pasienkami a mestami , preskúmať 37 rozsiahlych dungeonov a zbierať magické i nemagické predmety , oboje rozčlenené do troch stupňov kvality .

Spustím hru Inquisitor Deluxe Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Andrej G. (SK)

3.8.2020 14:57 ( 22 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Do 2 hodin hram lepšie než dvd kupovať

  • Ceny
  • Rychlost
  • Jedoduchost
  • niektore hry ako NHL nie su na PC

Alex S. (SK)

27.7.2020 23:22 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Objednal som zaplatil som prišiel mi kód som spokojný odporúčam
  • Nič

Adam J. (SK)

26.7.2020 10:28 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Asi najlepší herný obchod.

  • rýchlosť doručenia
  • dobré ceny