Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Ion Assault

Výrobca: bitComposer Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Dátum vydania: 23.9.2009
4.21
S DPH
Bez DPH: 3.51
Digitálna kópia

Ak chcete zaujať hráčov shoot ´ em up akcií , je výnimočný vizuálny kabátik jedným z riešení . Na neho vsádza aj tvorcovia z COREPLAY v prípade svojej indie hry Ion Assault . Bez náznaku príbehu ste vhodení priamo do víru akcie . Čoby pilot vesmírnej rakety máte za úlohu v každom leveli zničiť všetky asteroidy . To pochopiteľne sťažujú nepriatelia , ktorých je hneď niekoľko druhov a ktorí sa líšia svojimi schopnosťami a útokmi . Vašou hlavnou devízou v boji s týmito emzákem je špeciálny kanón na ionové častice . Tie sú voľne rozmiestnené po okolí , takže ich musíte najskôr pozbierať . Pochopiteľne čím viac ich pred útokom nazbierate , tým silnejší potom bude . Ion Assault vám ponúkne dva módy - kampaň a mód prežitia . Prvá ponúka cez dve desiatky levelov , druhý zase znovu hrateľnosť pri honbe za najvyšším skóre . Hlavnou devízou je ale vizuálna stránka , ktorá je jedným slovom bombastická ! Nemá cenu ju popisovať , presvedčte sa sami vo videu nižšie . Nechýba pochopiteľne hudba ani zvuky . Označenie " next - gen " nie je v tomto prípade len marketing . Ion Assault totiž skvele vyzerá a čo viac , tiež sa veľmi dobre hrá .

Spustím hru Ion Assault?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 7 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 22 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super