Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Panzer Tactics HD

Výrobca: bitComposer Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 22.5.2014
3.65
S DPH
Bez DPH: 3.04

Píše sa rok 1939 a svet je na pokraji najväčšieho vojenského konfliktu histórie ľudstva: 2. svetovej vojny! Zažite históriu na vlastnej koži a pripojte sa k sovietskej Červenej armáde, nemeckému Wehrmachtu a západným Spojencom. Vyberte si z troch náročných historických kampaní s viac než 30 misiami a doplnkovými scenári. Bojovať svojou cestou do Stalingradu, zažeňte Nemca na ústup a pomôžte Spojencom oslobodiť Európu - budete bojovať na všetkých frontoch. Viac ako 150 jednotiek a 30 dôstojníkov vám dáva rozsiahle taktické možnosti. Vlastnosti prostredia ako terén, počasie alebo ročné obdobie ponúkajú nové, stále sa meniace výzvy. Žiadna hra nebude rovnaká! Taktické chyby sú nemilosrdne odhalené a potrestané! Vrhania sveta do vojny je jednoduché - oslobodzovanie je tá pravá výzva. Ste ten stratég, na ktorého svet čaká? kľúčové vlastnosti Tri vzrušujúce singleplayerovej kampane z pohledu nemeckej armády, sovietskej armády alebo armády západných Spojencov. Viac ako 30 úžasných misií, vrátane tajných operácií za nepriateľskými líniami. Cez 150 rôznych jednotiek na mori, na zemi i vo vzduchu. 

Spustím hru Panzer Tactics HD?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Marcela M. (SK)

6.12.2019 15:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle dodanie
  • Spokojnosť
  • Skvelá komunikácia
  • Nič

Marek D. (SK)

4.12.2019 06:43 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Veľká spokojnosť


Jozef G. (SK)

1.12.2019 10:07 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Super komunikácia a vybavenie požiadavky