Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Darkness II

Výrobca: 2K Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 2.10.2010
2.22
S DPH
Bez DPH: 1.85

The Darkness II zavedie hráča na brutálnu cestu Jackieho Estacada , nositeľa Temnoty , starobylé a bezohľadné sily chaosu a deštrukcie . Na základe komikové série vytvorenej Top Cow Productions , Inc . , The Darkness II nie je len obyčajnou FPS strieľačkou . V hre budete môcť predmety zbierať či vrhať na nepriateľov pomocou svojich démonických paží a zároveň strieľať dvoma zbraňami . Hra je postavená protiklade svetla a tmy v rámci temného rozprávanie , ktoré je zobrazené ručnými kresbami v štýle noir , takže je hra verná svojej komikové predlohe . Uplynuli dva roky od chvíle , čo Jackie Estacado , terajší don kriminálnej rodiny Franchetti , použil Temnotu na odstránenie mužov zodpovedných za vraždu jeho priateľky . Od tej doby, čo v sebe svoju nadprirodzenú schopnosť potlačil , sa mu nepodarilo striasť spomienky na Jennyinu smrť , a Temnota chce teraz von . Náhly , nevyprovokované útok na Jackieho život sa stane predzvesťou rozsiahlej vojny gangov , ktorej zjavne rozohrala akási vonkajšia sila . Nie zrovna podareným pokusom navyše dôjde k otvoreniu brány , ktorú začne znovu prúdiť Temnota , čo Jackieho uvrhne na cestu vedúcu do pekiel a oveľa ďalej , zatiaľ čo sa bude snažiť odhaliť tajomstvo stojace za útokom i motivácie samotnej Temnoty . Čo nás čaká ?

  • Temnota ako v Noir autori sa rozhodli ctiť komiksovú predlohu a posunúť tak hru oveľa viac ku koreňom . 
  • New York hlavne v noci . Dokonale vymodelované bulváry či svetoznáme parky . 
  • Interaktívne prostredie 
  • Zabíjanie Zlom na mnoho spôsobov . Ukrižovanie alebo všemožné devastácie obete . 

Spustím hru The Darkness II?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.