Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Train Simulator World

Výrobca: Dovetail Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 3+
23.76
S DPH
Bez DPH: 19.80

Hra Train Sim World je úplne novým simulátorom z pohľadu prvej osoby, ktorý prináša k životu zážitok ovládania ťažkých a mocných nákladných vlakov na jednej z najznámejších železníc v Amerike, na trati Sand Patch Grade.

Hra využíva najnovšie technológie v podobe SimuGraph a dynamického Unreal Engine , hra taktiež využíva dáta z reálneho života na presnú replikáciu výkonu, zvukov a pocitu z reálnych vlakov.

Hra predstavuje kompletne interaktívnu kabínu, zmocnite sa jednej z troch predstavených lokomotív a preciťujte detaily pri tom, ako sedíte v kresle rušňovodiča a privádzate k životu najmocnejšie stroje na svete.

V hre ste pozvaní pracovať ako železničný inžinier pre spoločnosť CSX Trasnportation, pre ktorú musíte doručovať dôležité náklady v nekompromisných časových rozvrhoch. Hra ponúka šesť náročných scenárov a mnoho miest na prieskum, nájdete tu Rockwood Mine, Sand Patch Summit a Cumberland Yard, preverte Vaše schopnosti, sústredenie a výdrž.

V úplne novom režime "Service Mode" môžete zažiť dvadsaťštyri hodinovú rekreáciu harmonogramu založeného na prevádzke z reálneho sveta. Nikdy nezažijete dva rovnaké dni. Jazdite na celej škále liniek pri výkone ich každodenných povinností. Ovládajte ich, alebo sa zvezte v úlohe spolujazdca, výber je len na Vás.

Hra je vyrobená pre všetkých hráčov. Nájdete v nej sedem rozmanitých návodov, ktoré pokrývajú všetko od začiatkov, až po ovládanie lokomotív. Vyšplhajte sa do kabíny a naučte sa ovládať tri odlišné lokomotívy. Vďaka návodom sa aj z nováčikov rýchlo stanú experti.

Spustím hru Train Simulator World?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • Perfektný simulátor

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Roman K.

20.6.2019 20:08 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Kód k hre prišiel takmer okamžite po úhrade objednávky.
  • Žiadne

Peter Š.

18.6.2019 09:24 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychle vybavenie, licenciu k win10 pro som mal do 2h(bolo treba overenie noveho zakaznika)

Juraj J.

15.6.2019 17:19 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne odporúčaný online shop s hrami

  • Rýchle dodanie
  • Dobré ceny