Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Woodcutter Simulator 2013 Gold Edition

Výrobca: United Independent Entertainment GmbH
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 9.5.2013
4.01
S DPH
Bez DPH: 3.34

Vyskúšajte si na vlastnej koži prácu , ktorú zvládajú iba tvrdí chlapi . Vyrúbať vysokú borovicu a dopraviť ju na spracovanie na pílu totiž nie je nič jednoduchého . Je potrebné starostlivo zvážiť , kam strom spadne , aby s ním išlo následne manipulovať . So spracovaním veľkého lesa pomôže špeciálne vozidlo zvanej ťažobný kombajn . K dispozícii je veľa úloh, pri ktorých sa riadne zapotíte . Nová verzia 2013 prináša prepracovanú grafiku a pokročilú herné fyziku . Nechýba ani striedanie dennej doby a zmeny počasia . Určite poteší multiplayer po internete alebo LAN . Okúsite riadenie veľkého trucku , ktorý prepravuje ťažký náklad v podobe niekoľkých dlhých kmeňov . Nasaďte ochranné slúchadlá a nechajte rozoznieť drsné tóny motorovej píly Stihl .

Spustím hru Woodcutter Simulator 2013 Gold Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.