Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Xbox Live 10 EUR

Výrobca: Microsoft
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 3+
14.26
S DPH
Bez DPH: 11.88
Digitálna kópia

Pre aktiváciu je potrebné mať nastavené v konzole menu EUR Táto predplatená karta pre Microsoft účet umožňuje používanie peňazí v online obchodoch spoločnosti Microsoft . Online obsah môžete nakupovať na svojej konzole v Xbox Live Store , na PC alebo tabletu vo Windows 8.1 Store alebo na mobilnom telefóne s Windows Phone Store . Služba Xbox Live otvára úplne nový Onlinové svet pre konzolu Xbox . Môžete vyberať medzi množstvom plných hier na stiahnutie , nakupovať dodatky hier , doplnky pre svojho avatara a mnoho ďalšieho . Vo Windows 8.1 a vo Windows Phone Store sa nachádza množstvo aplikácií a hier pre vaše PC , tablet alebo mobilný telefón . Neviete čo venovať fanúšikovi Xboxu , užívateľom Windows 8.1 alebo majiteľom Windows Phone ? Predplatené karty predstavujú unikátny darček , za ktorý môžete nakupovať obsah na zariadeniach spoločnosti Microsoft podľa vlastného výberu . Jeden účet Microsoft . 3 platformy . Žiadne kreditnej karty . Nekonečné množstvo zábavy dostupné ihneď .

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
50 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš K. (SK)

11.7.2021 14:41 ( 24 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

všetko prebehlo v poriadku


Zoltan V. (SK)

6.7.2021 18:35 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Marek G. (SK)

6.7.2021 10:41 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlo dorucene
  • vyborne ceny
  • bezproblemovy pristup