Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Sengoku

Výrobca: Paradox Interactive
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 13.9.2011
2.00
S DPH
Bez DPH: 1.67

Japonsko , rok 1467 . Práve začína obdobie bojujúcich štátov . Nadvláda šogunátu Ašikaga sa rúca a mnoho významných rodov cíti možnosť vlastného mocenského vzostupu . Preberiete vedenie nad jedným z týchto rodov , ktorý dokážete buď k zničeniu , alebo ku sláve . Cieľom je získanie titulu šogúna a znovuzjednotenie Japonska . Stačí získať len niečo o málo viac , než polovicu krajiny , čo je úloha , na ktorého splnenie budete mať necelých sto rokov herného času . K dobrému výsledku vám môže dopomôcť , okrem klasických prostriedkov , treba výcvik tajné armády ninjov , či dobré vzťahy s cudzincami z Portugalska a Holandska . Sengoku je stratégia podobná iným titulom od štúdia Paradox , napríklad Crusader Kings či Europa Universalis . Hra má prepracovanú predovšetkým diplomaciu a obchod , bojovanie je tu oproti iným titulom od Paradoxu veľmi zjednodušené, zrejme aj preto Sengoku je prístupné hráčom už od dvanástich rokov .

Spustím hru Sengoku?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Roman K.

20.6.2019 20:08 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Kód k hre prišiel takmer okamžite po úhrade objednávky.
  • Žiadne

Peter Š.

18.6.2019 09:24 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychle vybavenie, licenciu k win10 pro som mal do 2h(bolo treba overenie noveho zakaznika)

Juraj J.

15.6.2019 17:19 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne odporúčaný online shop s hrami

  • Rýchle dodanie
  • Dobré ceny