Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Shank 2

Výrobca: Klei Entertainment
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 7.2.2012
4.70
S DPH
Bez DPH: 3.92

Jedná sa o pokračovanie prvého dielu, skrývajúci v sebe 2D side-scroller akčná arkádu. Aj v druhom dieli sa ujmete úlohy mexického drsňáka Shanka, ktorý musí znova pozdvihnúť zbrane za porazenie krutých nepriateľov (mrštné divožienky, prerastené gorily alebo armádne posluhovači všetkých veľkostí) na čele s zradným bossmi.Tak ako v predchádzajúcom diele i tu hrajú prvé husle brutalita a roztodivné spôsoby ako čo najlepšie svoje protivníkov eliminovať či doslova naporciovať. K tomu vám budú slúžiť všemožné palné (pištole, brokovnice, samopaly), chladné (reťazová píla, mačeta) i vrhané (molotov, granát) zbrane. Každá z týchto zbraní v hre disponuje špeciálnou vizuálnou odozvou v podobe triku, ktorý svoju obeť rozloží na prvočísla.Hra obsahuje kooperatívny multiplayer a systém Achievement.

Spustím hru Shank 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.