Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Stairs

Výrobca: Digital Tribe
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 28.9.2015
10.34
S DPH
Bez DPH: 8.62
Digitálna kópia

Stairs je hororová příběhová hra, která se zaměřuje na vaši psychiku. Dle slov vývojářů se můžeme těšit na "zážitek čirého šílenství, který nás bude strašit dlouho po dohrání". Ocitneme se v roli reportéra Christophera Adamse, vyšetřujícího případy pohřešovaných osob. Hra se inspiruje reálnými příběhy, které přetvořila do vyprávění plného strachu, zoufalství a smutku. Autentický pohled očima reportéra a informace získané z jeho deníku vás postupně nechají odkrýt osudy mladé absolventky Valerie Berkley, podnikatele Jamese Reeda a pastora Jeana Jowarse Remense.

Spustím hru Stairs?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš Š. (SK)

13.7.2020 07:15 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rychlost

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť