Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

ESET NOD32 Antivirus 3 lic. 12 mes.

Výrobca: ESET
Platforma: PC Software
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
48.00
S DPH
Bez DPH: 40.00
Nie je skladom

Tento produkt sa dá využiť na 3 PC na 1 rok.

Pridajte sa k viac ako 100 miliónom používateľov z celého sveta ktorých každodenne chráni ESET NOD32. Chráni nás pred digitálnymi hrozbami ako sú napr. vírusy, rootkity, červy, spyware. Tiež nás chráni aj pred hrozbami ktoré sa detekcii zámerne vyhýbajú a blokujú pokusy o zneužitie vášho systému. Zabraňujú pokusom získať vaše používateľské mená a heslá.
Anti-Phishing chráni vašu identitu blokovaním falošných webových stránok, ktoré sa snažia ukradnúť vaše osobné informácie, zatiaľ čo nástroj Exploit Blocker zabraňuje útokom na webové prehliadače, čítačky PDF a ďalšie. Svetelná systémová stopa zaisťuje, že všetka táto ochrana beží tak ticho na pozadí a ani neviete že tam je.
ESET Unilicense umožňuje zabezpečiť 3 samostatné operačné systémy (OS) bežiace na jednom počítači s použitím jedinej licencie. Typickým príkladom je inštalácia bezpečnostného produktu ESET na primárnom operačnom systéme a ochrana dvoch ďalších operačných systémov bežiacich vo virtuálnom prostredí (Virtual Machine, Boot Camp).

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš Š. (SK)

13.7.2020 07:15 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rychlost

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť