Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Beyond Two Souls

Výrobca: Epic Games
Región: Europe
Platforma: PC Epic store
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.10.2019
16.80
S DPH
Bez DPH: 14.00

Hra je interaktívna dráma, v ktorej môžete prepínať medzi dvoma postavami. Hlavný hráč menom Jodie Holmes má psychické spojenie s entitou menom Aiden. Sú schopní navzájom komunikovať a vykonávať telepatické činy. Jodie v súčasnom hernom prostredí, zatiaľ čo Aiden je entita, ktorá môže prechádzať múrmi a pohybovať predmetmi. Bude niekoľko podujatí, na ktorých si budete musieť vybrať a odhalí sa sprisahanie hry. Predložené rozhodnutia sú zvyčajne morálne rozhodnutia.

Jodie Holmes, ktorá má podivné psychické spojenie s tajomnou entitou menom Aiden. Dostanú ju na ministerstvo paranormálnych aktivít Spojených štátov amerických, kde pochopí, ako ovládať Aidena. Je nútená byť agentkou CIA a jej dobrodružstvo je stále komplikovanejšie.

Pripojte sa k Jodie a Aiden v tejto interaktívnej dráme a zistite pravdu o Jodieových schopnostiach a o tom, kto je Aiden.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matej Š. (SK)

25.10.2019 15:39 ( 18 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • pohotový

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 25 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 26 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!