Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Curse of the Dead Gods

Výrobca: Focus Home Interactive
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian Russian
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 4.3.2020
14.44
S DPH
Bez DPH: 12.03
Digitálny produkt

Hľadáte nevýslovné bohatstvo, večný život, božské sily - vedie vás k tomuto chrámu, k zdanlivo nekonečnému labyrintu bezedných jám, smrtiacich pascí a príšer. Zbierajte mystické relikvie a arzenál zbraní, aby ste boli nezastaviteľní. Bitka cez hordy nepriateľov v temných, jaskynných chodbách plných pascí a tajomstiev najrôznejších druhov. Vaša chamtivosť vás dovedie k smrti, ale to nie je únik. Vstaňtw do boja znova a znova sa ponorte hlbšie. Vzdorujte božstvám, ktoré pretrvávajú na tomto mieste.

Spustím hru Curse of the Dead Gods?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan M. (SK)

24.1.2022 14:06 ( 9 hod dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Super obchod


Ján K. (SK)

21.1.2022 11:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Hru, ktorú som si objednal, nemali na sklade. Obchod z tohto dôvodu objednávku zrušil. Ako ospravedlnenie mi poslali kľúč k inej hre zadarmo. Peniaze za objednávku obchod vrátil do 3 pracovných dní. Obchod hodnotím kladne.


Nikol S. (SK)

21.1.2022 10:28 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky