Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Mad Max (Digitálny kľúč)

Výrobca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 1.9.2015
21.11
S DPH
Bez DPH: 17.59
Nie je skladom

Mad Max prináša otvorený svet v post-apokaliptickém svete, kde jedinou šancou na prežitie sú autá. Hráči prevezmú úlohu Mad Maxa, osamelého bojovníka, ktorý musí bojovať o prežitie s divokými gangmi banditov. Keďže Maxovi ukradnú jeho ikonické auto Interceptor, Max sa musí dať dokopy z talentovaným, ale podivným mechanikom Chumbucket a ďalšími, aby zostavil ultimatiní vojenské vozidlo a s pomocou neho zdrhol z Pustiny.

Buď legendárnym post-apokalypitickým bojovníkom, levelujte, vylepšujte a vytvárajte Maxovej vybavenie a zbrane, aby ste prežili súboje na blízko, prestrelky a ďalšie. Za cestou preč z Pustiny, čakajú hráčov ťažké rozhodnutia.      

Každý kúsok šrotu, je dôležitý a môže poslúžiť na zvýšenie a zlepšenie vybavenia, zbrane i vozidla. Hráči môžu vyplieniť nepriateľské tábory a získať tak prístup k cenným zdrojom.      
Zostať nažive nie je ľahké. Hráči sa stretnú s nebezpečnými frakciami a gangmi, čakajú vás cez desiatky nebezpečných vedľajších misií a úloh v dynamickom otvorenom svete.   
 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Viliam L. (SK)

15.9.2019 14:21 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • veľmi rýchle doručenie

Alena K. (SK)

11.9.2019 22:16 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Najlepší zákaznícky servis, pomohli mi so všetkým, čo bolo treba a to - okamžite. S takouto starostlivosťou o zákazníka som sa ešte nestretla. Odporúčam pre všetkých, aj menej technicky zdatných:-)

  • rýchlosť dodania
  • bezkonkurenčný zákaznícky servis
  • rýchla komunikácia
  • ochota a ústretovosť
  • skvelá cena za softvér

Stanislav K. (CZ)

11.9.2019 19:53 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektní stránka, výborné ceny, rychlost zaslaného klíče, vše jednoduché (návod jak zadat klíč od digihry). Vše super, obchod jednoznačně doporučuji. Děkuji

  • Rychlost, cena, dostupnost
  • žádné