Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 3 Hry osudu

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 12+
7.39
S DPH
Bez DPH: 6.16

K datadisku je potrebná základná verzia hry The Sims 3.

The Sims 3 Hry osudu ponúknu dramatické životné chvíle, zábavné oslavy a nové kreatívne prejavy simíkov. Začnite objavovať radosti aj strasti každej etapy života a načerpajte pritom bohaté životné skúsenosti. Na začiatku sa ocitnete v detskom svete nekonečnej predstavivosti, v ďalších fázach budete riešiť búrlivé obdobie dospievania a komplikovanú realitu dospelosti, a v starobe čerpať z nahromadených životných skúseností. Pestrá paleta nových možností a aktivít dodá existencii vašich simíkov nový zmysel bez ohľadu na to, akou životnou etapou práve prechádzajú.Simíkovia každého veku si teraz môžu užívať nové aktivity. Deti môžu prežívať dobrodružstvo s kamarátmi v domčekoch na stromoch, teenageri vymýšľať rôzne neplechy a dospelí prechádzať krízami stredného veku. A to zďaleka nie je všetko. Či už budete vyčíňať na domácej párty, keď rodičia odídu z domu, oslavovať na maturitnom večierku alebo chystať oficiálnu svadobnú hostinu, nové oslavy vám vnesú radosť do života v každom veku.

Spustím hru The Sims 3 Hry osudu?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • Kedze to bol nakup cd key produkt som mala po stiahnutí okamzite k dizpozicii

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť