Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 3 Hry osudu

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 12+
7.39
S DPH
Bez DPH: 6.16

K datadisku je potrebná základná verzia hry The Sims 3.

The Sims 3 Hry osudu ponúknu dramatické životné chvíle, zábavné oslavy a nové kreatívne prejavy simíkov. Začnite objavovať radosti aj strasti každej etapy života a načerpajte pritom bohaté životné skúsenosti. Na začiatku sa ocitnete v detskom svete nekonečnej predstavivosti, v ďalších fázach budete riešiť búrlivé obdobie dospievania a komplikovanú realitu dospelosti, a v starobe čerpať z nahromadených životných skúseností. Pestrá paleta nových možností a aktivít dodá existencii vašich simíkov nový zmysel bez ohľadu na to, akou životnou etapou práve prechádzajú.Simíkovia každého veku si teraz môžu užívať nové aktivity. Deti môžu prežívať dobrodružstvo s kamarátmi v domčekoch na stromoch, teenageri vymýšľať rôzne neplechy a dospelí prechádzať krízami stredného veku. A to zďaleka nie je všetko. Či už budete vyčíňať na domácej párty, keď rodičia odídu z domu, oslavovať na maturitnom večierku alebo chystať oficiálnu svadobnú hostinu, nové oslavy vám vnesú radosť do života v každom veku.

Spustím hru The Sims 3 Hry osudu?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • Kedze to bol nakup cd key produkt som mala po stiahnutí okamzite k dizpozicii

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matej Š. (SK)

25.10.2019 15:39 ( 18 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • pohotový

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 25 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 26 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!