Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 3 Hry osudu

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 12+
7.39
S DPH
Bez DPH: 6.16

K datadisku je potrebná základná verzia hry The Sims 3.

The Sims 3 Hry osudu ponúknu dramatické životné chvíle, zábavné oslavy a nové kreatívne prejavy simíkov. Začnite objavovať radosti aj strasti každej etapy života a načerpajte pritom bohaté životné skúsenosti. Na začiatku sa ocitnete v detskom svete nekonečnej predstavivosti, v ďalších fázach budete riešiť búrlivé obdobie dospievania a komplikovanú realitu dospelosti, a v starobe čerpať z nahromadených životných skúseností. Pestrá paleta nových možností a aktivít dodá existencii vašich simíkov nový zmysel bez ohľadu na to, akou životnou etapou práve prechádzajú.Simíkovia každého veku si teraz môžu užívať nové aktivity. Deti môžu prežívať dobrodružstvo s kamarátmi v domčekoch na stromoch, teenageri vymýšľať rôzne neplechy a dospelí prechádzať krízami stredného veku. A to zďaleka nie je všetko. Či už budete vyčíňať na domácej párty, keď rodičia odídu z domu, oslavovať na maturitnom večierku alebo chystať oficiálnu svadobnú hostinu, nové oslavy vám vnesú radosť do života v každom veku.

Spustím hru The Sims 3 Hry osudu?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.