Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Lord of the Rings: Adventure Card Game - Definitive Edition PC Steam

Výrobca: Asmodee Digital
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian Chinese
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 29.8.2019
10.14
S DPH
Bez DPH: 8.45
Digitálny produkt

The Lord of the Rings: Adventure Card Game - Definitive Edition - Postavte balíček ikonických hrdinov a vyzvite sily Saurona v tejto napínavej taktickej kartovej hre. Cestujte slávnymi miestami, plňte príbehové úlohy a vytvorte si novú legendu o Stredozemi sami alebo s priateľom v kooperatívnom režime. Ale pozor: Sauronovo oko ťa hľadá. Ak upútate jeho pozornosť, všetko bude stratené ...

Odpovedzte na volanie nevýslovných dobrodružstiev, postavte sa temným silám Sauronu a chráňte Slobodné národy Stredozeme. Spojenci sa zhromaždia, vzniknú nepriatelia, a tak sa vaša cesta začne.

Nastal čas, aby ste formovali a viedli svoje spoločenstvo hrdinov prostredníctvom troch pohlcujúcich príbehovo orientovaných kampaní, z ktorých každá má svoje vlastné jedinečné rozprávanie a výzvy.

Vyberte si troch hrdinov z jednej z najsympatickejších postáv Stredozeme a postavte svoj balíček z ich špecifických schopností. Každý hrdina má jednu zo štyroch sfér vplyvu, Leadership, Lore, Spirit alebo Tactics, čo vám umožňuje hrať konkrétne zosilňovacie karty počas hry. Pri budovaní svojho balíčku vyberajte s rozvahou a vyťažte maximum zo všetkých svojich hrdinov, aby ste počas pohlcujúcich kampaní získali náskok pred svojimi protivníkmi. Na slávnych miestach po celej Stredozemi si užijete hodiny hrania a možností písania vlastného dobrodružstva, ktoré sa bude spievať na veky vekov.

Spustím hru The Lord of the Rings: Adventure Card Game - Definitive Edition PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miroslav V. (SK)

28.6.2022 23:53 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne kupim znovu, velka spokojnost

  • Bonusy k objednavke
  • Rychle dorucenie
  • 100% spokojnost
  • Ziadne

Erik F. (SK)

25.6.2022 09:49 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

super cena, rychle dodanie kodu, 100% funkčnosť kodu, odporučam

  • kod prišiel okamžite, kod fungoval, aktivoval som ho som maximalne spokojny
  • žiadne

František M. (SK)

18.6.2022 08:52 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Pri prvom nakupe prebehlo vsetko tak ako malo problem sa vyriesil hned