Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy PC Steam

Výrobca: KOEI TECMO GAMES CO., LTD.
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English French Japanese Chinese Korean
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 26.1.2021
40.24
S DPH
Bez DPH: 33.53
Digitálny produkt

Aj keď sa moja sila stratí, vždy budem po tvojom boku ...

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy je najnovší záznam v sérii Atelier a je priamym pokračovaním úspešného titulu Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout. Ryza sa vracia ako hlavný hrdina a do histórie sa zapísala ako prvá postava seriálu, ktorý si zahral v dvoch po sebe nasledujúcich tituloch. Pridajte sa k Ryze a jej priateľom, keď podnikajú nové vzrušujúce dobrodružstvo.

Ubehli tri roky od Ryzovho tajného veľkého dobrodružstva na ostrove Kurken. Ryza, jediná členka jej skupiny, ktorá zostala na ostrove, dostane od svojej priateľky list, v ktorom jej hovorí o ruinách, ktoré môžu súvisieť s alchýmiou, spolu so záhadnou požiadavkou zahŕňajúcou žiariaci kameň. To ju inšpiruje, aby opustila ostrov a vydala sa do kráľovského hlavného mesta Ashra-am Baird. Ryza si však neuvedomuje, že to povedie k začiatku nápaditého nového dobrodružstva zahŕňajúceho pátranie po záhadách ruín obklopujúcich hlavné mesto kráľovstva a stretnutie s podivným tvorom, ktorý zmení jej život.

Spustím hru Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time