Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Anno Complete 2070

Výrobca: Ubisoft
Platforma: PC Uplay
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 7+
23.99
S DPH
Bez DPH: 19.99

Strategická hra Anno 2070 vás tentokrát zavedie do relatívne blízkej budúcnosti, v ktorej sa budete musieť vyrovnať so zmenami klímy a zvyšujúcimi sa hladinami morí. Dôsledkom týchto vplyvov sa kedysi úrodné zeme menia na neúrodnú pustatinu. Hráči budú musieť pri budovaní svojich ríš zvládnuť nové technológie a vyriešiť množstvo ekologických problémov. Anno 2070 vám umožní stať sa architektmi budúcnosti a vytvoriť svet zajtrajška. Nová verzia herného enginu vyvinutá štúdiom Related Designs všetko navyše prezentuje v dych vyrážajúcom vizuálnom spracovaní, aké v sérii Anno doteraz nebolo videné.Pri zachovaní princípov, vďaka ktorým séria Anno dosiahla úspech, dôjde k predstaveniu množstva nových mechanizmov, architektonických skvostov a úplne nových výziev. Čaká na vás výstavba obrovských premyslených miest, s ktorých veľkosťou sa nemôže nič rovnať. Svet Anno 2070 sa bude vyvíjať v závislosti od štýlu a voľby každého hráča. K dispozícii máte aj inovatívne režimy online, ktoré vám umožnia stretnúť sa s protivníkmi z celého sveta.

Spustím hru Anno Complete 2070?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť