Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Cartel Tycoon

Výrobca: tinyBuild
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English French Spanish Italian Russian Chinese
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 18.3.2021
8.10
S DPH
Bez DPH: 6.75
Digitálna kópia

Cartel Tycoon, ktorý sa odohráva v beletrizovanej Latinskej Amerike v 80. rokoch, rozpráva o čase, keď kokaín ovládol najskôr USA a potom celý svet. Ich slávne ríše vládnu podivuhodne bohatými drogovými kráľmi a vytvárajú tisíce pracovných miest. Tento zločinecký svet však zároveň obklopuje vír násilia.

Budujte impérium reťazcov výroby a pašovania drog a jednajte s konkurenčnými kartelmi, vašimi zločinnými poručíkmi, štátnymi orgánmi a verejnou mienkou. Obchodujte s marihuanou, kokaínom, metamfetamínom a legálnym tovarom, ktoré bránia vášmu obchodu s drogami. Dobyte susedné regióny a pošlite zisky do lezenia, aby ste odomkli nové cesty pre upgrade a silné výskumné príležitosti. Priebežne sa prispôsobujte procedurálne generovaným udalostiam.

Úrady, konkurenčné kartely, DEA, armáda a dokonca aj CIA ohrozujú vaše rastúce podnikanie. Keď zomriete (drogovým pánom to nikdy neskončí dobre), prevezmite ríšu ako svojho nástupcu a budujte svoju ríšu od ruín znova a znova.

V Cartel Tycoon je zlyhanie nevyhnutné a násilie plodí ďalšie násilie - pre prefíkaného šéfa však čakajú obrovské zisky.

Spustím hru Cartel Tycoon?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Radek M. (CZ)

11.4.2021 16:45 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychle, spolehlivě

Jozef B. (SK)

11.4.2021 08:20 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • nieje čo dodať, skvelé rozdelenie, super ceny ...

Marek V. (CZ)

10.4.2021 09:42 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Prostě super, včetně bleskového zodpovězení dodatečných dotazů.

  • rychlost
  • komunikace
  • zákaznický servis