Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

303 Squadron Battle of Britain PC Steam

Výrobca: Atomic Jelly
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: English German French Spanish Polish Italian Russian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 31.8.2018
8.56
S DPH
Bez DPH: 7.13
DPH: 20 %
Nedostupné
Nie je skladom

303 Squadron: Battle of Britain vykresľuje život hrdinov druhej svetovej vojny z jedinečnej perspektívy. Ako člen letky 303 budete bojovať s ostatnými pilotmi v realistických bitkách založených na histórii, ale tiež opravovať svoje lietadlá v režime mechaniky 1. osoby. Otvorený svet základne RAF Northolt vám umožní zažiť každodenné bojové vojny a objaviť nespočetné množstvo ďalších vedľajších misií.

Vďaka rozmanitosti dostupných rolí budete môcť prijať skutočný život stíhacej letky a spoznať dôležitosť každej role - od pozemnej posádky až po pilota.

Hrateľnosť je úplne založená na historických udalostiach. Všetky postavy, misie, dokonca aj mechaniky lietadiel sú precízne a realisticky pretvorené tak, aby poskytovali čo najnapínavejší, najunikátnejší a nenapodobiteľný zážitok. Najdôležitejšie je, že 303 Squadron: Battle of Britain je hra, ale zároveň poctou všetkým hrdinom 303 a ďalších letiek.

Stíhajúca letka č. 303 bola v Británii vytvorená v júli 1940 a pozostávala z pilotov poľských a iných národov. Bojovalo spolu s ostatnými jednotkami RAF v bitke o Britániu. Letka 303 bola známa svojou chrabrosťou, nebojácnym prístupom, precíznosťou a profesionalitou. Počas druhej svetovej vojny patrili k najúčinnejším jednotkám kráľovského letectva.

Teraz sa môžete dozvedieť o týchto hrdinoch. A stať sa jedným z nich.

Spustím hru 303 Squadron Battle of Britain PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Pavol K. (SK)

16.4.2024 20:26 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Prvý nákup dopadol na jednotku. Dostal som sa ku kópii hry, ktorá už nie je nikde dostupná. Platil som prevodom preto som sa trocha bál či sa mi to podarilo. Hru mi odoslali hneď na druhý deň do 12:00. Určite sa sem ešte vrátim.

  • Webová stránka
  • Vernostný program
  • Výber aj z limitovaných vydaní hier
  • Cena dodania
  • Žiadna

Marek H. (SK)

8.4.2024 08:00 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Super rýchle dodanie, výborné ceny, tovar v poriadku po všetkých stránkach a ešte som dostal k objednávke aj darček.


Norbert J. (SK)

29.3.2024 13:24 ( 23 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]