Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

303 Squadron Battle of Britain PC Steam

Výrobca: Atomic Jelly
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Polish Italian Russian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 31.8.2018
8.56
S DPH
Bez DPH: 7.13
Digitálny produkt

303 Squadron: Battle of Britain vykresľuje život hrdinov druhej svetovej vojny z jedinečnej perspektívy. Ako člen letky 303 budete bojovať s ostatnými pilotmi v realistických bitkách založených na histórii, ale tiež opravovať svoje lietadlá v režime mechaniky 1. osoby. Otvorený svet základne RAF Northolt vám umožní zažiť každodenné bojové vojny a objaviť nespočetné množstvo ďalších vedľajších misií.

Vďaka rozmanitosti dostupných rolí budete môcť prijať skutočný život stíhacej letky a spoznať dôležitosť každej role - od pozemnej posádky až po pilota.

Hrateľnosť je úplne založená na historických udalostiach. Všetky postavy, misie, dokonca aj mechaniky lietadiel sú precízne a realisticky pretvorené tak, aby poskytovali čo najnapínavejší, najunikátnejší a nenapodobiteľný zážitok. Najdôležitejšie je, že 303 Squadron: Battle of Britain je hra, ale zároveň poctou všetkým hrdinom 303 a ďalších letiek.

Stíhajúca letka č. 303 bola v Británii vytvorená v júli 1940 a pozostávala z pilotov poľských a iných národov. Bojovalo spolu s ostatnými jednotkami RAF v bitke o Britániu. Letka 303 bola známa svojou chrabrosťou, nebojácnym prístupom, precíznosťou a profesionalitou. Počas druhej svetovej vojny patrili k najúčinnejším jednotkám kráľovského letectva.

Teraz sa môžete dozvedieť o týchto hrdinoch. A stať sa jedným z nich.

Spustím hru 303 Squadron Battle of Britain PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jan T. (CZ)

10.3.2023 20:08 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Zboží které nikde jinde nemají měli na skladě a za 2 dny od objednání přišlo z Bratislavy do Prahy 10/10


Tomáš M. (SK)

9.3.2023 14:58 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Bohuš M. (SK)

8.3.2023 08:35 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Hráš hneď po obdržanie kódu