Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

X3 Albion Prelude

Výrobca: Egosoft
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Polish Italian Russian
Dátum vydania: 12.3.2012
6.30
S DPH
Bez DPH: 5.25
Digitálna kópia

X3: Albion Prelude je najnovšia hra z vesmírnej hernej série X3. OBCHODUJTE, BOJUJTE, BUDUJTE, MYSLITE v živom a dýchajúcom vesmíre. Nová zápletka a veľa doplnkov otvorenej hrateľnosti vo voľnej forme.

Most medzi starým a novým X vesmírom
X3: Albion Prelude hrá v čase medzi starým a novým X vesmírom. Ukazuje vesmír v pohybe a pripravuje hráčov na ďalšie veci. Starý vesmír X prechádza; sa chystá vznik nového X vesmíru.
Vesmír X prechádza obdobím masívnych zmien. To, čo sa začalo ako konflikt záujmov medzi Zemou a rasami X vesmíru, teraz prerástlo do úplnej vojny. Hrajte úlohu vo vojnovom scenári väčšej ako čokoľvek, čo X Universe kedy videlo!
S vojnou v pozadí staré i nové korporácie bojujú o moc a poháňajú X Vesmír novým smerom. Technologický prielom čoskoro umožní masívne urýchľovače, formovanie diaľnic vo vesmíre a umožnenie hospodárstvu expandovať v nebývalom rozsahu. Diaľnice, kľúčová vlastnosť X: Znovuzrodenie, ešte nie sú pripravené, ale môžete vidieť ich budovanie a účasť na bojoch o moc okolo výstavby oveľa väčšieho sebestačného.

Tento obsah vyžaduje na hranie vlastníctvo základnej hry X3: Terran Conflict v službe Steam.

Spustím hru X3 Albion Prelude?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš K. (SK)

11.7.2021 14:41 ( 24 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

všetko prebehlo v poriadku


Zoltan V. (SK)

6.7.2021 18:35 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Marek G. (SK)

6.7.2021 10:41 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlo dorucene
  • vyborne ceny
  • bezproblemovy pristup