Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Afterfall Insanity Extended edition

Výrobca: Nicolas Entertainment Group
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 4.12.2012
4.75
S DPH
Bez DPH: 3.96

Hra Afterfall Insanity pre PC, kde krajinu negatívne poznamenala ničivá jadrová vojna. Preživší ľudia sa odsťahovali hlboko do podzemných bunkrov, aby unikli následkom radiácie. Zničený svet na povrchu sa stal miestom mutantov. Ľudia začali budovať podzemné mestá, aby prežili nukleárny holokaust, ale ani po vojne im nie je dopriate nájsť pokoj. V tejto survival akcii videnej z pohľadu tretej osoby sa ujmete úlohy psychológa Adama. Predtým ste pomáhali ľuďom s ich problémami, teraz musíte pomoct hlavne sám sebe. Neexistuje žiadna vláda, doprava, polícia a ani pomoc. Musíte prežiť! Budete čeliť následkom jadrového spadu, nebezpečným mutantom alebo ľudským odpadlíkom. Čaká vás nebezpečná cesta za odhalením hrozného tajomstva.

Spustím hru Afterfall Insanity Extended edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Marek D. (SK)

4.12.2019 06:43 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Veľká spokojnosť


Jozef G. (SK)

1.12.2019 10:07 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Super komunikácia a vybavenie požiadavky

Henrich G. (SK)

26.11.2019 15:47 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]