Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Age of Empires II HD The Forgotten

Výrobca: Microsoft
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
13.62
S DPH
Bez DPH: 11.35

Datadisk pôvodne začal ako mod pre Age of Empires II: The Age of Kings (1999), až sa z neho stal plnohodnotný release na Steame, kedy sa AoE II v podobe svojej HD verzie (2013) po viac ako dekáde dočkalo svojho druhého rozšírenia. Zastúpenie medzi frakciami stredoveku získali Inkovia, Indovia, Taliani, Maďari a Slovania, pričom každá sa honosí vlastnú "národnú" jednotkou. Taliani súhrnne reprezentujú všetky kráľovstva a kniežatstvo národov na Apeninskom polostrove a Slovania potom v stredovýchodnej a južnej Európe.

Rozšírenie číta štyri historické kampane, zahŕňajú ťahanie vizigótskeho kráľa Alaricha na Rím, vrcholiacej vyplienením mesta v roku 410, mocenský vzostup jednej byzantskej rodiny zo správcov jadranského prístavu Bari na pánov južného Talianska, vládu Franceske Sforzu, dóžu Benátok z 15. storočia a obranu rumunského Valašska pred osmanskými Turkami kniežaťa Vlada, široko známym ako Drakula z románu Brama Stokera. K existujúcim pribudli dva herné módy (Treaty aCapture the Relic), hru proti počítaču obohatí podstatne vyspelejšie umelá inteligencia a pre divákov online klania hra ponúka spectator mode či integráciu Twitch.tv pre jednoduché streamovanie.

K aktivácii je potrebná základná hra Age of Empires II HD.

Spustím hru Age of Empires II HD The Forgotten?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť