Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu v deň vydania hry.

Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted

Výrobca: Milestone S.r.l.
EAN: 8057168503616
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: 30.9.202130.9.2021
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 30.9.2021
52.20
S DPH
Bez DPH: 43.50
Fyzická kópia

Najikonickejšie a najvyhľadávanejšie vozidlá Hot Wheels na vás čakajú. Pripravte sa na to, že budú pretekať na plné obrátky! Vyniknite v dave tým, že zvyraznite svoju osobnosť pomocou exkluzívneho editora livrejov.

Preukáž svoje schopnosti tým, že sa zúčastníš úžasných závodov, a priprav sa na čistú zábavu! Driftujte, nabíjajte zosilňovač a púšťajte sa do efektných slučiek. Ale buď opatrný! Ak ste príliš pomalý, gravitácia urobí svoju prácu. Čím väčšia výzva, tým väčšia sláva. Pretekajte spolu s priateľmi v režime rozdelenej obrazovky pre 2 hráčov alebo čelte až 12 protivníkom v online výzvach.

Na usporiadanie vašich pretekov čakajú obrovské interaktívne prostredia s vlastnými rozlišovacími vlastnosťami, kde sa každý objekt môže stať neoddeliteľnou súčasťou trate. Popustite uzdu svojej kreativite s najnapínavejším editorom skladieb, aký kedy existoval! Vybudujte si svoju dráhu tak, že využijete to, čo vás obklopuje, a vytvorte úžasné rozloženia vnútri aj mimo závodnej dráhy. Ohnite a natiahnite ikonický „oranžový kúsok“, pridajte slučky, špeciálne zosilňovače, prekážky a špeciálne prvky, aby ste vytvorili neuveriteľný zábavný park pre vaše preteky. Zdieľajte svoje najbláznivejšie výtvory online a vyskúšajte výtvory ostatných hráčov.

Vybavte si svoju vlastnú osobnú izbu obrovským počtom prvkov, ktoré budete počas svojho dobrodružstva zbierať, a hostte v nej najúžasnejšie preteky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomas T. (SK)

22.9.2021 07:27 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle doručenie
  • Celkový obsah balenia

Milan P. (SK)

20.9.2021 08:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • všetko prebehlo v poriadku

Ondrej Štepanovský (CZ)

16.9.2021 12:53 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Maximálna spokojnosť :)

  • Kvalita
  • Spoľahlivosť
  • Rýchlosť doručenia digitálnych produktov na mail (ihneď po zaplatení)
  • Zákaznícky servis
  • Výhodné ceny