Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Alan Wake Collectors Edition

Výrobca: Remedy Entertainment
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
5.27
S DPH
Bez DPH: 4.39

Akčná hra z pohľadu tretej osoby , hrdinom je tragickou láskou zlomený muž so symbolickým menom ( Alan Wake - teda A. Wake ) a herný zážitok doslova preteká inšpiráciami z kníh či filmov . A potom tu máme ešte to horské mestečko s príznačným názvom Bright Falls , ktoré by sa rovnako dobre mohlo volať Twin Peaks . Alan je spisovateľom , ktorého špecialitou sú horory . Darí sa mu , ale až potom, čo stretol svoju lásku Alicu , našiel naozajstnú múzu . Každú noc , kedy spí vedľa pôvabnej Alice , k nemu prichádzajú tie najstrašnejšie nočné mory . Sny temnejšie než akékoľvek vízie , o ktorých si kedy trúfol napísať . < / P > Alan začne tieto sny vkladať na papier , tá kniha sa prakticky píše sama . Po jej vydaní sa okamžite stane bestsellerom . Lenže potom Alice zmizne . Napriek obrovskej snahe sa ju nepodarí nájsť . Zlomený Alan po strate svojej lásky nevie , čo ďalej so životom . Odchádza si teda odpočinúť a hľadať kľud duše do chaty v lesoch , neďaleko horského mestečka v štáte Washington . < / P > Už po ceste horskými cestami začnú veci dostávať zvláštnu príchuť . Alan zoberie stopára a pobavene mu rozpráva , že v jeho poslednej knihe začína strašidelný príbeh práve tým , že hrdina vezme po ceste na horskú chatu stopára podobného vzhľadu ... < / p > < / span >

Spustím hru Alan Wake Collectors Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

  • zaujimave ceny
  • online platby
  • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.