Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Minecraft

Výrobca: Microsoft Studios
Platforma: PC
Dostupnosť: IhneďIhneď
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 18.11.2011
27.50
S DPH
Bez DPH: 22.92

Minecraft je nezávislá počítačová hra napísaná v Jave vyvíjaná firmou Mojang. Je to tzv sandboxová hra, v ktorej si hráč môže robiť, čo sa mu zachce. V tomto prípade je hráč hodený do krychlovitého 3D sveta, kde si musí sám nazbierať materiál na stavbu obydlia a na výrobu nástrojov. V hre je aplikovaný efekt dňa a noci. V noci sa objavujú príšery. Hráč buď môže sedieť a čakať na svitanie, ísť von a bojovať o svoj ​​holý život, len sa snažiť rozšíriť svoj ​​skromný prístrešok alebo ísť spát.Hra obsahuje rôzne stupne obtiažnosti od "Peaceful", kedy sa neobjavujú monštrá a životy sa automaticky doplňujú, až po obtiažnosť "Hard". Hra Minecraft tiež obsahuje podporu texture packov, ktoré mení vzhľad hry. Ďalšia z možností "okorenenie" hry je inštalácia zatiaľ oficiálne nepodporovaných modifikácií, ktoré môžu pridať napríklad nové bloky, zver a predmety.

Inštalácia :
Pre nahodenie kľúču do vášho počítača sa prosím prihláste na stránku https://account.mojang.com/ kde sa zaregistrujte platným emailom. 
Následne po registrácii zadáte svoj kód do REDEEM GIFT CODE or PREPAID CODE. 
Pri prvom spustení hry si v tabuľke zvolíte opäť email ktorým ste sa zaregistrovali a heslo. Následne sa už hráte :)

 

Spustím hru Minecraft?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.