Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Minecraft

Výrobca: Microsoft Studios
Platforma: PC
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 18.11.2011
25.87
S DPH
Bez DPH: 21.56
Digitálna kópia

Minecraft JAVA.

Minecraft je nezávislá počítačová hra napísaná v Jave vyvíjaná firmou Mojang. Je to tzv sandboxová hra, v ktorej si hráč môže robiť, čo sa mu zachce. V tomto prípade je hráč hodený do krychlovitého 3D sveta, kde si musí sám nazbierať materiál na stavbu obydlia a na výrobu nástrojov. V hre je aplikovaný efekt dňa a noci. V noci sa objavujú príšery. Hráč buď môže sedieť a čakať na svitanie, ísť von a bojovať o svoj ​​holý život, len sa snažiť rozšíriť svoj ​​skromný prístrešok alebo ísť spát.Hra obsahuje rôzne stupne obtiažnosti od "Peaceful", kedy sa neobjavujú monštrá a životy sa automaticky doplňujú, až po obtiažnosť "Hard". Hra Minecraft tiež obsahuje podporu texture packov, ktoré mení vzhľad hry. Ďalšia z možností "okorenenie" hry je inštalácia zatiaľ oficiálne nepodporovaných modifikácií, ktoré môžu pridať napríklad nové bloky, zver a predmety.

Inštalácia :
Pre nahodenie kľúču do vášho počítača sa prosím prihláste na stránku  https://account.mojang.com/  kde sa zaregistrujte platným emailom. Následne po registrácii zadáte svoj kód do REDEEM GIFT CODE or PREPAID CODE. 
Pri prvom spustení hry si v tabuľke zvolíte opäť email ktorým ste sa zaregistrovali a heslo. Následne sa už hráte :)

 

Spustím hru Minecraft?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 2
100% zákazníkov odporúča
50 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • kreatívne, deti si tvoria vlastný svet

| |

  • Ok

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin B. (SK)

23.1.2021 10:42 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

bez problémov


Marek K. (SK)

22.1.2021 08:17 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • super cena a rychle dodanie, komunikacia na jednotku

Jaroslav M. (SK)

22.1.2021 08:08 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchla reakcia aj pri technickej nejasnosti
  • Ochota pomôcť po telefóne aj večer