Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Microsoft Xbox Wireless Headset

Výrobca: Microsoft
EAN: 889842615326
Platforma: xbox
Dostupnosť: Fyzická kópia - skladomFyzická kópia - skladom
94.99
S DPH
Bez DPH: 79.16
Fyzická kópia

Ponorte sa do hry
Bezdrôtové slúchadlá pre Xbox vám v hrách zaistí jasný a čistý zvuk. Vďaka technológiám, ako sú Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone: X, vás obklopí priestorovým zvukom. Automatické stlmenie a izolácie hlasu znižujú hluk na pozadí a umožňujú úplne zreteľnu konverzáciu.

Flexibilný a ľahký dizajn s nastaviteľným hlavovým mostíkom zaisťuje počas dlhšieho hrania väčšie pohodlie. Otočné ovládače na náušniciach predstavujú rýchly a intuitívny spôsob, ako nastaviť hlasitosť a vyváženie hry a konverzácie. Slúchadlá môžete spárovať priamo s bezdrôtovým prijímačom Xbox bez potreby hardvérových kľúčov, káblov alebo základňovej stanice.

Pripojenie k mobilnému zariadeniu pomocou Bluetooth vám umožní počúvať hudbu alebo konverzovať aj na cestách. Slúchadlá môžete dokonca spárovať s telefónom a konzolou Xbox súčasne a chatovať s priateľom na telefóne pri hraní na konzole.
    špičkový zvuk
    100% bezdrôtové pripojenie ku konzole Xbox bez použitia adaptéra alebo základňovej stanice vám zaistí vysoko kvalitný zvuk s nízkou latenciou. Podpora technológií priestorového zvuku, ako je Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone: X, vytvára realistický a presný zvuk, ktoré vás plne obklopuje.
    Pohodlný a intuitívny dizajn
    Mimoriadne mäkké náušníky, ľahká konštrukcia a prispôsobiteľné usadenie vám umožní pohodlne hrať celé hodiny. Otočné ovládače na náušniciach moderných bezdrôtových slúchadiel pre Xbox predstavujú intuitívny spôsob, ako nastaviť hlasitosť a vyváženie hry a konverzácie. Nastavenie rýchlo upravíte a môžete sa hneď vrátiť do hry. Plne nastaviteľný mikrofón si môžete zdvihnúť hore a upratať ho z cesty, keď ho nebudete používať.

 

napájanie
Batérie pre slúchadlá dobíjacie - lítium-iónová
Prevádzková doba (až) 15 hodin
Doba nabíjania 3 hodiny

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alex K. (CZ)

25.10.2021 20:29 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Kupoval jsem digitální klíč a ten jsem e-mailem obdržel okamžitě a bez problémů i když byla neděle.


Veronika S. (SK)

21.10.2021 08:23 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednaná elektronická verzia, kód prišiel do polhodinky. Maximálna spokojnosť.


Ondrej Štepanovský (CZ)

18.10.2021 12:22 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Nakupujem tu pravidelne - Maximálna spokojnosť

  • Kvalitný obchod
  • Výhodné ceny
  • Rýchlosť dodania