Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Halo Infinite

Výrobca: Xbox Game Studios
EAN: 889842708271
Platforma: Xbox one / Xbox Series
Dostupnosť: Fyzická kópia - skladomFyzická kópia - skladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 8.12.2021
55.99
S DPH
Bez DPH: 46.66
Fyzická kópia

Kúp Halo Infinite do 15.12.2021 a získaj kľúčenku nášho e-sport teamu DigiGames Esports ako darček!

 

Halo Infinite pre PC a Xbox ONE malo byť pôvodne vydané ako Halo 6, čo je šieste hlavné vydanie v sérii. Vojenská sci-fi strieľačka z pohľadu prvej osoby má obrovské množstvo fanúšikov, keďže ľudstvo bojuje o prežitie proti mimozemšťanom a náboženským fanatikom – a tiež proti mimozemským náboženským fanatikom.

 

O hre:

Master Chief sa vracia! V nadväznosti na udalosti z Halo 5 táto hra nadväzuje na príbeh Master Chiefa a vracia ho späť v čase s novou sadou brnenia, ktoré je nostalgickým vrátením k predchádzajúcim hrám a vzhľadu Master Chiefa.

Halo 4 odštartovalo trilógiu, ktorá je známa ako Reclaimer Trilogy a toto je posledná epizóda tejto trilógie. Udalosti Halo Wars 2 sú tiež relevantné, vplietajú sa do príbehu a poskytujú niektoré zaujímavosti a detaily zápletky, ktoré pomáhajú urobiť z hry solídny a pohlcujúci zážitok.

Vybavenie Master Chief je teraz možné prispôsobiť veľmi podrobným spôsobom, najmä v porovnaní s Halo 5, ktoré ponúkalo pomerne základnú štandardizovanú prilbu a telo. Táto hra je taká detailná, že si môžete vybrať jednotlivé kusy súpravy, až po chrániče ramien, ktoré sa hodia do brnenia!

 

 

Čo je HALO?

Halo Array v rámci hry odkazuje na obrovskú sériu prstencových superzbraní, v ktorých by mohla populácia malej planéty pohodlne žiť. Boli navrhnuté v staroveku Predchodcami, aby zastavili potopu (parazitická vnímajúca životná sila, ktorá infikuje akúkoľvek živú bytosť), ale teraz sú považované za náboženské artefakty, ktoré by mohli preniesť vyššie spomínaných fanatikov na dlho očakávanú „Dlhú cestu“. .

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miroslav B. (SK)

7.12.2021 10:02 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Odporúčam :)

  • Tovar skladom
  • Dobrá ponuka
  • Dobré ceny
  • Rýchle doručenie
  • Darček k objednávke (v mojom prípade promo materiály k hrám - plagát, zápisník, pohľadnice)

Katarína G. (SK)

7.12.2021 07:41 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Bola to pre mňa 1. skúsenosť s týmto obchodom, milo prekvapila a verím, že to nie je môj posledný obchod s touto spoločnosťou

Viktória H. (SK)

6.12.2021 08:21 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nastala malá chybička v popise inštalácie produktu, avšak hned ju riešili, cca do 5 min. Mi prišiel mail, poskytli mi podporu a mohla som sa na nich spoľahnúť s celou inštaláciou.