Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Halo Infinite

Výrobca: Xbox Game Studios
EAN: 889842708271
Platforma: Xbox one / Xbox Series
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 8.12.2021
51.79
S DPH
Bez DPH: 43.16
Krabicová verzia

Halo Infinite pre PC a Xbox ONE malo byť pôvodne vydané ako Halo 6, čo je šieste hlavné vydanie v sérii. Vojenská sci-fi strieľačka z pohľadu prvej osoby má obrovské množstvo fanúšikov, keďže ľudstvo bojuje o prežitie proti mimozemšťanom a náboženským fanatikom – a tiež proti mimozemským náboženským fanatikom.

 

O hre:

Master Chief sa vracia! V nadväznosti na udalosti z Halo 5 táto hra nadväzuje na príbeh Master Chiefa a vracia ho späť v čase s novou sadou brnenia, ktoré je nostalgickým vrátením k predchádzajúcim hrám a vzhľadu Master Chiefa.

Halo 4 odštartovalo trilógiu, ktorá je známa ako Reclaimer Trilogy a toto je posledná epizóda tejto trilógie. Udalosti Halo Wars 2 sú tiež relevantné, vplietajú sa do príbehu a poskytujú niektoré zaujímavosti a detaily zápletky, ktoré pomáhajú urobiť z hry solídny a pohlcujúci zážitok.

Vybavenie Master Chief je teraz možné prispôsobiť veľmi podrobným spôsobom, najmä v porovnaní s Halo 5, ktoré ponúkalo pomerne základnú štandardizovanú prilbu a telo. Táto hra je taká detailná, že si môžete vybrať jednotlivé kusy súpravy, až po chrániče ramien, ktoré sa hodia do brnenia!

 

 

Čo je HALO?

Halo Array v rámci hry odkazuje na obrovskú sériu prstencových superzbraní, v ktorých by mohla populácia malej planéty pohodlne žiť. Boli navrhnuté v staroveku Predchodcami, aby zastavili potopu (parazitická vnímajúca životná sila, ktorá infikuje akúkoľvek živú bytosť), ale teraz sú považované za náboženské artefakty, ktoré by mohli preniesť vyššie spomínaných fanatikov na dlho očakávanú „Dlhú cestu“. .

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan M. (SK)

24.1.2022 14:06 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Super obchod


Ján K. (SK)

21.1.2022 11:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Hru, ktorú som si objednal, nemali na sklade. Obchod z tohto dôvodu objednávku zrušil. Ako ospravedlnenie mi poslali kľúč k inej hre zadarmo. Peniaze za objednávku obchod vrátil do 3 pracovných dní. Obchod hodnotím kladne.


Nikol S. (SK)

21.1.2022 10:28 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky