Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Anno 2070 Deep Ocean

Výrobca: Ubisoft
Platforma: PC Uplay
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 7+
7.80
S DPH
Bez DPH: 6.50

Jedná sa o datadisk , je teda vyžadovaná základná hra Anno 2070 .

Vedci , ktorí sa dlhé roky ukrývali v hlbinách , našli konečne nevyčerpateľný zdroj energie : geotermálne elektrárne . Najmocnejší nástroj expanzie do hlbín oceánu v roku 2070 . Podmorské osady sa tak stávajú stredobodom hry a ponúkajú nové výrobné závody , výrobné reťazce a doteraz nepoznané suroviny . Tento úspech pozdvihuje Vedcov na novú úroveň : vzniká populácie géniov . Tí sú významnými hráčmi aj na povrchu a ich impozantné monumenty , najrôznejšie nové budovy aj dopyt po ich zručnostiach dvíhajú ich prestíž . 

Spustím hru Anno 2070 Deep Ocean?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť