Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Farming Simulator 22

Výrobca: Giants Software
Platforma: PC
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech English German French Polish Italian Russian Hungarian
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 22.11.2021
31.49
S DPH
Bez DPH: 26.24
Digitálny produkt

POZOR!!!
Aktivácia cd kľúču prebiehe na stránke : 
 https://eshop.giants-software.com/downloads.php

Vžite sa do role moderného farmára a kreatívne postavte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach. Farming Simulator 22 ponúka obrovskú škálu farmárskych operácií so zameraním na poľnohospodárstvo, chov zvierat a lesníctvo – teraz so vzrušujúcim pridaním ročných období!

Viac ako 400 strojov a nástrojov od viac ako 100 skutočných poľnohospodárskych značiek ako John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a mnoho ďalších je zahrnutých na siatie a zber plodín ako pšenica, kukurica, zemiaky a bavlna. Nové kategórie strojov a plodiny pridajú k zážitku nové herné mechanizmy.

Dokonca prevádzkujte svoju farmu kooperatívne v multiplayeri a rozšírte hru o množstvo bezplatných modifikácií vytvorených komunitou. Farming Simulator 22 ponúka hráčom väčšiu slobodu než kedykoľvek predtým a vyzýva vás, aby ste sa stali úspešným farmárom .

Tak začnite farmárčiť a nechajte dobré časy rásť!

Spustím hru Farming Simulator 22?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan M. (SK)

24.1.2022 14:06 ( 9 hod dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Super obchod


Ján K. (SK)

21.1.2022 11:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Hru, ktorú som si objednal, nemali na sklade. Obchod z tohto dôvodu objednávku zrušil. Ako ospravedlnenie mi poslali kľúč k inej hre zadarmo. Peniaze za objednávku obchod vrátil do 3 pracovných dní. Obchod hodnotím kladne.


Nikol S. (SK)

21.1.2022 10:28 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky