Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2

Výrobca: Bohemia Interactive Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 9.12.2012
2.00
S DPH
Bez DPH: 1.67
Digitálna kópia

DLC k Arma 2: Combined Operations (spojenie Arma 2 a Arma II: Operation Arrowhead), ktoré do hry pridáva jednotky armády Českej Republiky a kampaň o deviatich misiách odohrávajúci sa na dvoch nových terénoch - Bystřici a Bukovine. Medzi novo pridanou techniku ​​patrí napríklad transportér Pandur, púštne transportér Dingo, nákladiak T810, stíhačka L-159 Alca, BVP, modernizovaná verzia tanku T72, českej verzie vrtuľníkov Mi-24 a Mi-17. Prídavok zároveň pridáva aj nové zbrane ako 805 BREN a Scorpion EVO. Ďalšími novinkami je možnosť zatopeniu akejkoľvek oblasti na mape a využitie pátracieho psa.Občianska vojna v Bystrici sa blíži ku svojmu koncu, ale milície plukovníka Mijovic stále terorizuje miestne obyvateľstvo. Preto sú do oblasti vyslané slovenskej jednotky, aby obnovili poriadok. Navyše českí vojaci v Takistan musí brániť projekty na obnovu krajiny.K aktivácii je potrebná základná hra Arma 2: Operation Arrowhead.

Spustím hru Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť

Aleš S. (CZ)

27.6.2020 07:27 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]