Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Arma II British Armed Forces, Arma 2

Výrobca: Bohemia Interactive Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 26.8.2010
2.33
S DPH
Bez DPH: 1.94
Digitálna kópia

British Armored Forces je sťahovateľný prídavok pre ArmA II: Operation Arrowhead. Príbeh sa odohráva v roku 2012, dva mesiace po konci základnej hry. Britská armáda má za úlohu poraziť zvyšky takistánské armády, ktorá sa schováva v horách. Hráč hrá za Briana "Frosty" Frosta, člena britských výsadkárov a zúčastní sa operácie "Crimson Lanke", ktorá má priniesť dlho očakávanú stabilizáciu krajiny.Prídavok prináša do hry novú stranu, armádu Jej veličenstva ako do singleplayeru v podobe niekoľkých nových misií, tak do multiplayeru. Samozrejmosťou je aktuálne výzbroj britskej armády ako puška L85A2, guľomet L110A1 alebo obrnené vozidlo Jackal.K aktivácii je potrebná základná hra Arma 2: Operation Arrowhead.

Spustím hru Arma II British Armed Forces, Arma 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť

Aleš S. (CZ)

27.6.2020 07:27 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]