PREORDER
Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč Vám bude zobrazený vo vašom profile v deň vydania hry. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Company of Heroes 3 PC Steam

Výrobca: Sega
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: 31.12.202231.12.2022
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 31.12.2022
44.80
S DPH
Bez DPH: 37.33
Digitálny produkt

Pridajte sa do boja s Company of Heroes 3, hra vyjde s českými titulkami!

Legendárna franšíza stratégií je späť a kombinuje súboj, ktorý vám rozbúši srdce s novým štýlom stratégie a dych vyrážajúcim stredomorským prostredím.

Company of Heroes 3 prináša príbehy zo série, ktoré sa odohrávajú priamo v teréne, na úplne novom vojnovom bojisku a odhaľuje nové autentické taktiky, frakcie a veľa doposiaľ nerozprávaných príbehov z druhej svetovej vojny. Stredomorie je miestom rozmanitosti, od veterných Talianskych horských priesmykov až po drsné severoafrické púšte a pobrežné výhľady. Na tomto novom fronte vedie rýchlosť.

Deštrukcia je základným prvkom série a Company of Heroes 3 tento systém značne vylepšila. Všetky rekvizity, od budov až po lístie, možno poškodiť. Budovy sa budú časom rozpadať a vozidlám môžu odlietavať odstrelené časti. Novinkou v systéme deštrukcie je pretrvávanie vecí – spadnuté murivo je možné napríklad použiť ako krytie. Zničením niektorých miest teda neznamená, že zmizne všetok kryt, len sa môže zmeniť jeho tvar

Company of Heroes 3 má vylepšenú hrateľnosť o nové funkcie, čo prináša doposiaľ najhlbší taktický zážitok – všetko je poháňané Essence Engine 5, novou technológiou stratégie v reálnom čase od Relic. Na dynamickej mape kampane hráči velia pozemným, vzdušným a námorným silám, aby znovu ovládli pevninu Talianska od jednotiek Osy. Dlhodobé rozhodnutia, ktoré urobíte, ovplyvnia nielen bitky, ktoré bojujete, ale aj samotný príbeh vojny.

V režimoch pre jedného hráča poskytuje Full Tactical Pause hráčom novú úroveň taktickej kontroly na bojisku. Zmrazením akcie budú hráči, ktorí sa rozhodli použiť Full Tactical Pause, schopní koordinovať všetky svoje akcie naraz a detailne premyslieť každý svoj pohyb bez toho, aby museli robiť všetko v reálnom čase.

 

Spustím hru Company of Heroes 3 PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Karol N. (SK)

20.5.2022 14:11 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • okamzite dorucenie kluca ku hre
  • dobre ceny

Anton Š. (SK)

20.5.2022 08:22 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychla a slusna komunikacia
  • Celkom pekny merch som dostal k objednavke

Alena H. (SK)

17.5.2022 22:28 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

yiadna nevyhoda

  • rychly a spolahlivy