Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Arma II, Arma 2

Výrobca: Bohemia Interactive Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 22.6.2009
5.28
S DPH
Bez DPH: 4.40

Druhý diel taktickej akcie ArmA : Armed Assault stavia na hratelnostním základu , ktorý zaviedla už v roku 2001 Operation Flashpoint : Cold War Crisis z dielní rovnakého štúdia - ide o vojenskú simuláciu s veľkým dôrazom na realistickosť , otvorenosť herného prostredia a verné zachytenie vojenskej techniky . Autori hru označujú ako plnohodnotného nástupcu a pokračovateľa Operácie Flashpoint , ale práva na užívanie tejto značky vlastná Codemasters , ktorí vydali vlastné pokračovanie pod názvom Operation Flashpoint : Dragon Rising .

Podobne ako jej predchodcovia obsahuje ArmA 2 príbehovú singleplayerovú kampaň - tá sa odohráva vo fiktívnej post - sovietskej republike Chernarus ( Černorus ) . V tomto štáte , ktorý je , čo sa rázu krajiny týka, opäť značne inšpirovaný Českou republikou , už dva roky prebieha neľútostná občianska vojna . Hráč je čoby veliteľ americkej zásahovej jednotky vyslaný na černoruské území , aby zabránil ďalšiemu krviprelievaniu a dopomohol k stabilizácii celej oblasti .

Primárny dôraz na realistickú simuláciu je viditeľný hneď na niekoľkých aspektoch hry . Od obrovskej hernej plochy ( vývojári uvádzajú rozlohu 225 km štvorcových ) , cez veľké množstvo verne vymodelované techniky ( 73 zbraní , 167 bojových či dopravných strojov na zemi , vode i vo vzduchu ) až po samotné boje , v ktorých je hráčova smrť dôsledkom nie dávky , ale treba jediného výstrelu mnohokrát ani nespatřeného protivníka . Streľba podlieha skutočným fyzikálnym zákonom ( balistická krivka , průstřelnost materiálov ) .

Celú hru poháňa nový engine Real Virtuality 3 , ktorý od čias predchodcov urazil opäť veľa dlhú cestu . Vlastnú tvorivosť hráči uplatnia vo vstavanom editore misií , kde nechýba možnosť vytvoriť aj celej kampane . Hra obsahuje multiplayer s rozsiahlymi možnosťami nastavenia , v rámci neho si môžete zahrať hlavnú kampaň kooperatívne so svojimi kamarátmi .

Spustím hru Arma II, Arma 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matej Š. (SK)

25.10.2019 15:39 ( 18 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • pohotový

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 25 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 26 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!