Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Arma II, Arma 2

Výrobca: Bohemia Interactive Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 22.6.2009
6.00
S DPH
Bez DPH: 5.00
Digitálna kópia

Druhý diel taktickej akcie ArmA : Armed Assault stavia na hratelnostním základu , ktorý zaviedla už v roku 2001 Operation Flashpoint : Cold War Crisis z dielní rovnakého štúdia - ide o vojenskú simuláciu s veľkým dôrazom na realistickosť , otvorenosť herného prostredia a verné zachytenie vojenskej techniky . Autori hru označujú ako plnohodnotného nástupcu a pokračovateľa Operácie Flashpoint , ale práva na užívanie tejto značky vlastná Codemasters , ktorí vydali vlastné pokračovanie pod názvom Operation Flashpoint : Dragon Rising .

Podobne ako jej predchodcovia obsahuje ArmA 2 príbehovú singleplayerovú kampaň - tá sa odohráva vo fiktívnej post - sovietskej republike Chernarus ( Černorus ) . V tomto štáte , ktorý je , čo sa rázu krajiny týka, opäť značne inšpirovaný Českou republikou , už dva roky prebieha neľútostná občianska vojna . Hráč je čoby veliteľ americkej zásahovej jednotky vyslaný na černoruské území , aby zabránil ďalšiemu krviprelievaniu a dopomohol k stabilizácii celej oblasti .

Primárny dôraz na realistickú simuláciu je viditeľný hneď na niekoľkých aspektoch hry . Od obrovskej hernej plochy ( vývojári uvádzajú rozlohu 225 km štvorcových ) , cez veľké množstvo verne vymodelované techniky ( 73 zbraní , 167 bojových či dopravných strojov na zemi , vode i vo vzduchu ) až po samotné boje , v ktorých je hráčova smrť dôsledkom nie dávky , ale treba jediného výstrelu mnohokrát ani nespatřeného protivníka . Streľba podlieha skutočným fyzikálnym zákonom ( balistická krivka , průstřelnost materiálov ) .

Celú hru poháňa nový engine Real Virtuality 3 , ktorý od čias predchodcov urazil opäť veľa dlhú cestu . Vlastnú tvorivosť hráči uplatnia vo vstavanom editore misií , kde nechýba možnosť vytvoriť aj celej kampane . Hra obsahuje multiplayer s rozsiahlymi možnosťami nastavenia , v rámci neho si môžete zahrať hlavnú kampaň kooperatívne so svojimi kamarátmi .

Spustím hru Arma II, Arma 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 6 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super