PREORDER
Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč Vám bude zobrazený vo vašom profile v deň vydania hry. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Matchpoint - Tennis Championships Legends Edition PC

Výrobca: Kalypso Media
Platforma: PC
Dostupnosť: 7.7.20227.7.2022
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 7.7.2022
34.00
S DPH
Bez DPH: 28.33
Digitálny produkt

Matchpoint – Tennis Championships je moderné poňatie tenisu s realistickým zážitkom z kurtu vďaka prepracovanému režimu kariéry a jedinečnému systému rivalov. Hra kladie silný dôraz na taktický realizmus, pozičnú hru a mierenie, vďaka čomu umožňuje hráčom pohybovať so svojou superstar presne tým správnym spôsobom, aby zo svojich loptičiek vyťažili čo najviac. Navyše kombinuje elegantné animácie postáv, autentickú fyziku loptičiek a vylepšenú kontrolu hráča, vďaka čomu replikuje realistický rytmus zápasu – každý úder pôsobí jedinečne a uspokojivo.

Začnite svoju kariéru v režime pre jedného hráča alebo v online hre viacerých hráčov. Prepracovaný režim kariéry obsahuje systém hodnotenia na základe úspechov a umožňuje presné a súťažné zostavovanie zápasov.
Vytvorte si vlastnú 3D tenisovú hviezdu. Vyberte si vzhľad, doplnky a herný štýl vďaka celému radu možností úprav vrátane realistických techník, ako je hra pre pravákov či ľavákov a backhand pre jednu či dve ruky.
Ovládnite kurt ako tenisový profesionál. Matchpoint – Tennis Championships obsahuje 16 skutočných medzinárodných tenisových hviezd z profesionálnej scény, medzi ktoré patrí Nick Kyrgios, Kei Nishikori a Amanda Anisimovová.
Kompletne si prispôsobte športovcov a doplnky. Od rakiet po oblečenie, hra obsahuje vybavenie od všetkých tenisových značiek vrátane UNIQLO, HEAD a mnoho ďalších. Odomknite si špeciálne vybavenie za vyhrané súťažné zápasy.
Ovládnite všetky údery vo veľkom štýle. Rozhodnite o výsledku zápasu tak, že si vyberiete tú najlepšiu techniku ​​pre danú chvíľu: top spin, flat, lob alebo slice shot.
Postavte sa súperom v lokálnych alebo online zápasoch. Hrajte protichytrej umelej inteligencii alebo proti priateľom a súperom na kurte vďaka lokálnym hrám a online cross-play.
Študujte pohyby a taktiku svojho súpera. Sledujte svojich súperov a odhadnite jeho silné a slabé stránky, aby ste mali taktickú výhodu ešte skôr, než vstúpite na kurt.
Cvičenie robí majstra: najmite si profesionálneho trénera a zdokonaľte svoje schopnosti. Precvičujte svoje prednosti a vyriešte slabiny v hernom trénerskom systéme s individuálnymi výcvikovými modulmi.

Spustím hru Matchpoint - Tennis Championships Legends Edition PC?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Karol N. (SK)

20.5.2022 14:11 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • okamzite dorucenie kluca ku hre
  • dobre ceny

Anton Š. (SK)

20.5.2022 08:22 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychla a slusna komunikacia
  • Celkom pekny merch som dostal k objednavke

Alena H. (SK)

17.5.2022 22:28 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

yiadna nevyhoda

  • rychly a spolahlivy