Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Two Point Campus Enrolment Edition PS5

Výrobca: Sega
EAN: 5055277042982
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 9.8.2022
33.20
S DPH
Bez DPH: 27.67
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Vitajte na vlastnej univerzite. Vybudujte univerzitný areál svojich snov, vytvárajte životy študentov a kontrolujte všetko medzi tým.

Je najvyšší čas rozhýbať akademickú obec. Máte chuť sa vzdelávať? Alebo len chcete vybudovať majstrovské dielo vzdelávania? Areál je nabitý novými kreatívnymi nástrojmi, ktoré Vám pomôžu vybudovať univerzitu Vašich snov. Poprvýkrát staviate na voľnom priestranstve, kde budete môcť zveľadovať prostredie a zriaďovať špičkové výučbové zariadenia. Či už dávate prednosť budovaniu na jednoduchých základoch alebo chcete umiestňovať každý jeden strom, nezáleží na tom, môžete si postaviť univerzitu akú len budete chcieť. Položte cesty pomocou nových a ľahko použiteľný nástrojov. Vysaďte ohromujúce záhony vonkajšej flóry. Umiestnite lavičky, fontány, sochy, živé ploty. Jediným limitom je Vaša predstavivosť (a bankový účet, samozrejme).

Tým ale zábava nekončí! Obyvatelia kampusu majú mierne odlišné priority, pokiaľ ide o vzdelanie, čo znamená, že Vaši študenti si môžu užiť širokú škálu veselých a neobvyklých kurzov, ako napríklad Rytierska škola. Tí menej bojovní môžu zdokonaliť svoje schopnosti v gastronómii a spoolupracovať na najrôznejších nadmerných kulinárskych špecialitách, ako napríklad gigantické pizze alebo koláče.

ENROLMENT EDITION OBSAHUJE
- hru Two Point Campus
- špeciálne balenie a obal hry
- plagát
- papierový prospekt (14 strán) o kurzoch v hre
- Two Point Bonus DLC obsahujúci bonusový obsah pre Two Point Campus aj Two Point Hospital

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.