Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Planet Coaster: Studios Pack DLC PC Steam

Výrobca: Frontier Developments
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 28.3.2018
6.12
S DPH
Bez DPH: 5.10
Digitálny produkt

Ty si riaditeľ! Vytvorte legendárne momenty a epické scény s novým balíkom Planet Coaster Studios Pack. Zostavte si ultimátnu prehliadku backlotu a oživte blockbusterový zážitok pomocou veľkolepých kaskadérskych kúskov, dramatických efektov a jázd, vďaka ktorým sa hostia parku dostanú do centra diania. Studios Pack s hollywoodskymi rekvizitami, kulisami z filmov a akciou nabitou animatronikou otvára úplne nové dobrodružstvo v zábavnom parku.

Akčné nové scenérie a stavebnice
Postavte si hollywoodske scény a sprievodné zájazdy s novými scénami a nástennými scénami v štýle štúdia. Skombinujte nové mestské rekvizity, vozidlá, stavebné rekvizity a dlaždice na stenách metropoly spolu s existujúcimi témami Planet Coaster, aby ste oživili strieborné plátno. Postavte si svoj vlastný akčný blockbuster park rozšírením o pirátske dobrodružstvo, sci-fi predstavenie alebo ocenené westernové témy a vezmite hostí parku do zákulisia na prehliadku backlotu, kde sa kaskadéri ponárajú zo striech, oslňujú špeciálne efekty a scenéria exploduje!

Vytvorte ultimátnu štúdiovú súpravu so zelenými obrazovkami, animovanými svetlami, filmovým vybavením, kaskadérskymi kúskami vozidiel, fúkajúcimi novinami, vlajúcim prachom, rozbíjajúcim sa sklom a ďalšími.

Tento obsah vyžaduje na hranie základnú hru Planet Coaster v službe Steam.

Spustím hru Planet Coaster: Studios Pack DLC PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time