Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Farming Simulator 22: Kubota Pack PC

Výrobca: Giants Software
EAN: 4064635100449
Platforma: PC
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: Czech English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 28.6.2022
11.89
S DPH
Bez DPH: 9.91
Digitálny produkt

Hranie si  vyžaduje Farming Simulator 22.

Vstúpte do svojej novej kancelárie na kolesách v hre Farming Simulator! Vďaka Kubota Pack pre Farming Simulator 22 si rozšírite poľnohospodársky vozový park svojej farmy o jedenásť nových vozidiel a nástrojov od nadnárodnej korporácie, ktorá vznikla pred 130 rokmi v japonskej Osake – vrátane Kubota M8, doposiaľ najväčšieho traktora tejto značky s priestranným interiérom kabíny a kompletným výhľadom na poľa z toho najlepšieho kresla vo vašej farmárskej kancelárii.

Súčasťou sú aj série M5, M6 a M7 a tiež kolesový nakladač, šmykom riadený nakladač a ďalšie ťažké stroje od firmy Kubota, vďaka ktorým zvládnete každodenné farmárske úlohy s modernými, univerzálnymi a výkonnými nástrojmi. Vďaka dvom šikovným terénnym vozidlám sa môžete prechádzať po svojom pozemku a rýchlo prevážať vyrobený tovar. Rozšírte si garáž vďaka ešte zábavnejším vozidlám vo farbách priemyselného giganta. A pokiaľ vám to nebude stačiť, pozrite sa do šatníka, kde nájdete nové oblečenie so značkou Kubota pre svoju postavu!

Farming Simulator 22

Vžite sa do role moderného farmára a kreatívne postavte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach. Farming Simulator 22 ponúka obrovskú škálu farmárskych operácií so zameraním na poľnohospodárstvo, chov zvierat a lesníctvo – teraz so vzrušujúcim pridaním ročných období!

Spustím hru Farming Simulator 22: Kubota Pack PC?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miroslav V. (SK)

28.6.2022 23:53 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne kupim znovu, velka spokojnost

  • Bonusy k objednavke
  • Rychle dorucenie
  • 100% spokojnost
  • Ziadne

Erik F. (SK)

25.6.2022 09:49 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

super cena, rychle dodanie kodu, 100% funkčnosť kodu, odporučam

  • kod prišiel okamžite, kod fungoval, aktivoval som ho som maximalne spokojny
  • žiadne

František M. (SK)

18.6.2022 08:52 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Pri prvom nakupe prebehlo vsetko tak ako malo problem sa vyriesil hned