Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Grand Theft Auto V: Great White Shark Card Xbox one / Xbox Series X/S

Výrobca: Rockstar Games
Región: Europe
EAN: 8806188702338
Platforma: Xbox one / Xbox Series X/S
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 18.11.2014
14.89
S DPH
Bez DPH: 12.41
Digitálny produkt

Hotovosť je v tomto meste kráľom. Vyriešte svoj problém s peniazmi a pomôžte získať to, čo chcete v Los Santos a Blaine County, príležitostným nákupom peňažných balíkov pre Grand Theft Auto Online. Všetka zakúpená hotovosť sa automaticky vloží na bankový účet vašej postavy. Utrácajte múdro, cash terapia je pominuteľná.

GTA Online: Great White Shark Card (Xbox One)

Kúpte si Grand Theft Auto Online: Great White Shark Card pre Xbox One, je to jeden z najpohodlnejších spôsobov, ako zvýšiť svoj bankový účet GTA Online! Kúpte si, čo chcete, a verte, že je toho veľa, po čom túžite! Od domov cez podniky až po rôzne vozidlá, zbrane a ďalšie. Máš peniaze – máš moc!

Získajte 1 250 000 $!

S touto hotovostnou kartou vo svojom vlastníctve okamžite získate 1 250 000 $ na svoj herný účet. A môžete sa vydať na nákupy! Svet, v ktorom hráte, je obrovský v obsahu aj veľkosti. Urobte si poriadny zoznam položiek, ktoré stoja za vašu investíciu, a ľahko ich získajte. 

Peniaze sú sila

Kúpte si Grand Theft Auto Online: Great White Shark Card a využite ju vo svoj prospech! Peniaze roztáčajú svet, peniaze sú sila a ako sa hovorí – s veľkou mocou prichádza aj veľká zodpovednosť, preto sa správajte zodpovedne! Pri nepremyslených rozhodnutiach majú peniaze tendenciu časom miznúť, preto sa snažte najprv vytvoriť hodnotu! A potom sa bavte podľa svojho srdca!

 

Vyžaduje základnú verziu hry Grand Theft Auto V.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Irakli C. (SK)

16.8.2022 11:20 ( 5 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost, kvalita

Matej S. (SK)

7.8.2022 09:11 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Ľahké ovládanie stránky

Matej V. (SK)

4.8.2022 09:14 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Velmi spokojny. Konecne obchod ktory predobjednavky krabicovych verzii hier doda uz v den globalneho datumu vydania. (Nie ako ine obchody ktore predobjednavky v den vydania len zacnu odosielat.....). Super.

  • OK ceny
  • Predobjednavky su dorucene hned v den globalneho datumu vydania
  • Rychlost
  • Kominikacia
  • Ponuka