Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Farming Simulator 22: Pumps N' Hoses Pack PC

Výrobca: Giants Software
EAN: 4064635100661
Platforma: PC
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: Czech English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 27.9.2022
15.60
S DPH
Bez DPH: 13.00
Nedostupné
Nie je skladom

Na hranie vyžaduje Farming Simulator 22

Rozšírte a modernizujte svoju poľnohospodársku prevádzku pomocou rozvodných systémov, separácie hnoja a konfigurovateľných bioplynových staníc! Obrovské množstvo nových strojov, nástrojov a budov rozšíri infraštruktúru na distribúciu hnoja a skladovanie surovín na vašej farme.

Celkom tu nájdete viac ako 30 položiek od holandského výrobcu SCHOUTEN, nemeckého špecialistu na skladovanie ocele Stallkamp a výrobcu bioplynových technológií BVL, ktoré do hry Farming Simulator 22 prinášajú nové herné prvky.

Systémy na distribúciu hnoja a močovky

Zaveďte na svojej farme rozvodné systémy! Keď k traktoru namiesto ťažkých nádrží na hnoj pripojíte vlečné hadice rôznych dĺžok a ultraľahké vlečné vstrekovače, ochránite tak pôdu a zaistíte hnojenie polí – s pohodlím a vysokým výkonom mobilných čerpacích jednotiek, ako sú čerpacie vozidlá av blízkosti umiestnené čerpacie prívesy. V prípade potreby kombinujte hadice, ktoré sa rozprestrú na stovky metrov a pokryjú vaše pole pre efektívne hnojenie. Tiež nezabudnite zlepšiť podmienky na čerpanie pomocou prídavných nádrží na vodu a kompresorov!

Separácia hnoja

Separátory močovky vám umožnia oddeliť tekuté a pevné zložky hnoja pre všestrannejšie využitie vašich zdrojov. K dispozícii je viac stacionárnych a mobilných separátorov. Vyberte si, či chcete suchú zložku hnoja použiť na podstielku pre zvieratá na mliečnej farme, predať ju so ziskom alebo s ňou hnojiť pole rovnako ako s jej tekutým náprotivkom. Získajte zo svojho hnoja viac!

Konfigurácia bioplynovej stanice

Vylepšite svoju bioplynovú stanicu konfiguráciou podľa svojich potrieb a preferencií: Rôzne moduly je možné dynamicky rozmiestniť okolo koreňového zariadenia bioplynovej stanice a pripojiť ich k nemu a prispôsobiť ich tak svojim potrebám. Sami sa rozhodnete, kde postavíte prijímacie priestory, fermentačné nádrže, zásobníky plynu, elektrárne na výrobu elektriny a ďalšie komponenty rôznych veľkostí - vrátane plynového horáka na spaľovanie prebytočných plynov vašej vysoko výkonnej bioplynovej stanice.

Spustím hru Farming Simulator 22: Pumps N' Hoses Pack PC?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time