Po naskladnení tovaru Vám bude tovar odoslaný do 1 pracovného dňa a následne dodaný do max 3 pracovných dní

Microsoft Xbox Series X 1TB GB SSD + Forza Horizon 5 PREMIUM bundle Hardware

Výrobca: Microsoft
EAN: 196388146451
Platforma: Hardware
Dostupnosť: Do 14 dníDo 14 dní
Dátum vydania: 31.1.2023
559.98
S DPH
Bez DPH: 466.65
Krabicová verzia

PUSTITE SA NAPLNO DO DOBRODRUŽSTVA

Pustite sa do jedinečného dobrodružstva s konzolou Xbox Series X a hrou Forza Horizon 5 Premium Edition.

 

POWER YOUR DREAMS

Zažite Xbox Series X – najrýchlejší a najvýkonnejší Xbox všetkých čias. Hrajte tisíce titulov zo štyroch generácií konzol – všetky hry vyzerajú a hrajú sa najlepšie na konzole Xbox Series X.

 

 

KOMPLETNÁ KONTROLA

Tlačidlo zdieľať - Pomocou tlačidla Zdieľať bezproblémovo snímajte a zdieľajte obsah, napríklad snímky obrazovky, nahrávky a ďalšie položky.

Jednoduché párovanie a prepínanie - Zahŕňa technológie Xbox Wireless a Bluetooth® na bezdrôtové hranie hier na konzolách, PC, mobilných telefónoch a tabletoch. Vďaka 3,5 mm stereofónnemu konektoru môžete pripojiť akúkoľvek kompatibilnú náhlavnú súpravu.

Textúrované spúšte - Držte sa cieľa s novým hybridným smerovým ovládačom, textúrovanými spúšťami, prednými tlačidlami a zadným krytom

 

JEDINEČNÉ DOBRODRUŽSTVO V HRE FORZA HORIZON

Čaká na vás jedinečné dobrodružstvo v Horizone. Objavujte energický a neustále sa vyvíjajúci otvorený svet zasadený do Mexika s neobmedzenými možnosťami zábavnej jazdy v stovkách najúžasnejších áut sveta.

 

ROZMANITÝ OTVORENÝ SVET

Preskúmajte energické a neustále sa vyvíjajúce časti otvoreného sveta v Mexiku v najlepších autách na svete s 12 teraflopmi čistého grafického výkonu, funkciou DirectX Ray Tracing, špeciálnym SSD diskom a hraním v rozlíšení 4K.

 

FORZA HORIZON 5: HOT WHEELS

Rozšírenie Forza Horizon 5: Hot Wheels vyzýva všetkých odvážnych jazdcov, aby vyrazili do vizuálne nádherného a vzrušujúceho parku Horizon Hot Wheels Park v oblakoch nad Mexikom. Pretekajte na 10 úžasných nových autách na najrýchlejších a najextrémnejších tratiach, aké kto kedy vymyslel. Navrhujte, stavajte a zdieľajte vlastné dobrodružstvo Hot Wheels.

 

UVÍTACÍ BALÍK FORZA HORIZON 5

Uvítací balík Forza Horizon 5 zahŕňa 5 špeciálnych a prepracovaných áut, Player House, jednorazové povolenie vlastniť ľubovoľné auto z autosalónu v hre a 3 jednorazové povolenia na výber ľubovoľných bežných alebo špeciálnych kusov oblečenia.

 

VIP ČLENSTVO FORZA HORIZON 5

VIP členstvo Forza Horizon 5 zahŕňa 3 exkluzívne autá Forza Edition, korunku s hviezdičkami, kozmetické položky, vyjadrenie emócie a klaksón, Player House, odmeny Double Credit za preteky, týždňový bonus Super Wheelspins a ďalší obsah, aby bola hra ešte zaujímavejšia a mohli ste vyniknúť na festivale Horizon.

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jan T. (CZ)

10.3.2023 20:08 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Zboží které nikde jinde nemají měli na skladě a za 2 dny od objednání přišlo z Bratislavy do Prahy 10/10


Tomáš M. (SK)

9.3.2023 14:58 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Bohuš M. (SK)

8.3.2023 08:35 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Hráš hneď po obdržanie kódu