Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Shadows Awakening

Výrobca: Kalypso Media
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 31.8.2018
11.99
S DPH
Bez DPH: 9.99

Shadows Awakening je eklektický ARPG so známymi systémami zostavenými jedinečným spôsobom, ktorý dáva hre svoj vlastný štýl a osobnosť. Boj je založený na zručnosti založenom na automatickom útoku na ľavom tlačidle myši, ale namiesto "tried" v klasickom zmysle sú tu rozdelenia, ako sú bojovník, mág, lukostrelec a démon. Hráči majú hlavnú postavu, démona, a môžu vybrať dvoch ďalších, aby ich sprevádzali. Viac možností sa vám odomkne hrou a každý typ patrí do kategórie hlavných rolí, ale môže byť postavený a nakonfigurovaný tak, aby mohol hrať s jedinečným štýlom v rámci tejto role.

 

Spustím hru Shadows Awakening?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Marek D. (SK)

4.12.2019 06:43 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Veľká spokojnosť


Jozef G. (SK)

1.12.2019 10:07 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Super komunikácia a vybavenie požiadavky

Henrich G. (SK)

26.11.2019 15:47 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]