Zarábajte na internete z kadekoľvek

Pripojte sa do tímu Digihry.sk a zarábajte pomocou systému provízií a partnerstva s najlepšie hodnoteným e-shopom s digitálnymi produktami na trhu.

VITAJTE V NAŠEJ PARTNERSKEJ SIETI!

Našim klientom sa snažíme dodávať najkvalitnejší software a široké spektrum herných titulov na trhu, s najkratším časom dodania nepretržite každý deň v roku. Pripojte sa k nám ako partner a zarábajte online prácou z vášho gauča doma, či s drinkom v ruke v Miami, práca z domu pre každého. Záleží len na Vás akým spôsobom.

Partnerské programy ponúkajú majiteľom webových stránok ďalší spôsob šírenia slova o svojich webových stránkach. Okrem iného náš program môže slobodne využiť ktokoľvek, či už na Vašej stránke alebo v službách ako Twitch. Ako naše pridružené spoločnosti/jednotlivci vytvoríte návštevnosť a predaj na našich webových stránkach a na oplátku získate atraktívne provízie.


VÝHODY PARTNERSTVA

ZAROBÍTE 5% z ceny nákupu nového zákazníka, ktorý prebehne vďaka Vám. Robte čo Vás baví a zarábajte si pri tom. Koľko ľudí čo poznáte má takúto možnosť?
JE NA VÁS ako sa rozhodnete si Vašu odmenu vybrať. Vašu províziu si viete vybrať formou nákupu produktov na našich stránkach, alebo vám peniažky pošleme na Váš Paypal účet. Pre výber vašich peniažkov stačí kontaktovať náš support ktorý pracuje 24/7.
POSKYTNEME Vám nástroje pre jednoduché vloženie našich reklám na Váš Web / Blog / Twitch / Instagram / Facebook. Kompletný assetkit k dispozícii na stiahnutie.
PREHĽAD Vašich zárobkov a štatistiky môžete sledovať v reálnom čase na Vašom profile. Moderné prostredie a intuitívne ovládanie. Jasný prehľad o zárobkoch aj na mobilných zariadeniach. O každej objednávke, ktorá prichádza z Vášho linku, budete informovaný automatickým emailom.

Ako to funguje

Keď sa pripojíte k nášmu partnerskému programu, budete mať k dispozícii celý rad bannerov a textových odkazov, ktoré môžete vložiť kam chcete. Či už to je sociálna sieť, Vaša stránka alebo Twitch kanál. Keď používateľ klikne na niektorý z Vašich odkazov, prinesie ich na naše webové stránky a ich aktivity budú sledované našim partnerským programom. Keď tento používateľ dokončí nákup, získate províziu!

Čo potrebujete? V podstate Vám stačí akýkoľvek druh digitálnej prezentácie Vašich služieb či produktov / Vás / Vašej spoločnosti vo forme webu / sociálnych sietí / Blogu / Twitchu ... Kamkoľvek viete umiestniť link so sledovacím kódom špeciálne vygenerovaným pre Vás, ktorým si môžete zarobiť slušnú čiastku € a zároveň robiť to, čo Vás baví odkiaľkoľvek chcete.

Celý proces vášho progresu a zárobkov sledujete v reálnom čase na našej stránke vo svojom partnerskom konte. Takže vždy viete, ako si daný mesiac vediete.

Naša plná podpora

Potrebujete pomôcť s umiestnením odkazov ? Neviete ako najlepšie odkazovať na produkty alebo stránku? Nevadí, náš support je tu pre Vás 24/7 a so všetkým Vám ochotne pomôže.

Podmienky

Znenie podmienok si prečítate na odkaze nižšie.

Podmienky spolupráce