Hry na XBOX One

Všetky XBOX One hry sú predávané formou digitálnych kľúčov alebo fyzických produktov.  Distribúcia produktu je uvedená v popise.

Digitálny kľúč je 25 miestny kód, ktorý si jednoducho po doručení zadáte do svojej XBOX One konzoly. Môžete tak urobiť cez stránku www.xbox.com , kde po prihlásení zadáte možnosť uplatniť kód, alebo priamo cez konzolu v sekcii store a možnosti "add new code".

zobrazené: 1 - 18 z 1 502 produktovzobrazené: 1 - 18 z 1 502 produktov


Rozhodli ste sa spríjemniť si dlhé zimné večery hraním hier na XBOX One? Chcete potešiť vaše ratolesti novou Xbox One hrou, ktorou rozhodne nič nepokazíte? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi a vyberte si tie pravé hry na Xbox One, ktoré vás privedú na úplne iné myšlienky!

FIFA 20 môže ponúknuť doteraz najplynulejšiu hrateľnosť s rýchlou odozvou ovládania. Nové techniky snímania pohybu a prechody medzi animáciami do jednotlivých snímok sú zárukou toho, že hra verne napodobňuje skutočný futbal! Skutočné pohyby hráčov, ich telesné proporcie, špičkové európske mužstvá či množstvo známych tvárí – áno, o tom je FIFA 20, ktorá vás ani tentokrát nesklame!

Hra Grand Theft Auto V na Xbox One je najambicióznejším projektom, na akom spoločnosť Rockstar Games kedy pracovala. Čo si určite zamilujete aj vy je, že Los Santos, rozľahlá a slnečná metropola, sa snaží zostať „nad vodou“ aj v čase ekonomickej neistoty a lacných reality šou. Traja kriminálnici sa snažia na tomto svete prežiť, a práve vy máte možnosť vžiť sa do ich situácie a zistiť, aké je to ocitnúť sa v strede lúpeží či nebezpečných okamihov.

Call of Duty, ako už samotný názov napovedá, bude zasadená do 2. svetovej vojny. Neoddeliteľnou súčasťou hry na Xbox One bude multiplayer, ktorý prinesie rad známych módov, ale aj novinku v podobe asimetrického režimu War, ktorý vás prenesie na bojisko najväčších bitiek 2. svetovej vojny. Ak sa chcete aspoň na chvíľu ocitnúť v koži vojaka, ktorý bojuje o vlastné prežitie a zároveň úspech, vedzte, že Call of Duty je presne to, čo hľadáte!


Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.