Hry na XBOX 360

Niektoré XBOX 360 hry môžu byť kompatibilné aj s konzolou Xbox One. Všetky produkty sú predávané formou digitálnych kľúčov alebo fyzických kópii.

Digitálny kľúč je 25 miestny kód, ktorý si jednoducho po doručení zadáte do svojej XBOX 360 konzoly. Môžete tak urobiť cez stránku www.xbox.com, kde po prihlásení zadáte možnosť uplatniť kód, alebo priamo cez konzolu v sekcii store a možnosti "add new code".

zobrazené: 1 - 18 z 21 produktovzobrazené: 1 - 18 z 21 produktov


Xbox 360, podobne ako obdobná herná konzola Xbox One, ponúka množstvo príležitostí zahrať si hry, ktoré vás privedú na úplne iné myšlienky. V ponuke máme bojové, akčné, fantasy alebo rodinné hry na Xbox 360 – výber je pochopiteľne len a len na vás a vašich preferenciách. Tak prečo sa neinšpirovať a nedať prednosť jednej z najlepších Xbox 360 hier, ktoré patria medzi tie najpredávanejšie vôbec?

Futuristická strieľačka Gears of War 2 bola jedným z hlavným dôvodov, prečo si hráči zaobstarali hernú konzolu Xbox 360. Obria príšera, špičkové zbrane či nové postavy sú len niektoré z noviniek, ktoré na vás čakajú! Výhodu je, že hráč si môže nastaviť vlastnú obťažnosť, čo znamená, že elitný vojak môže sprevádzať začiatočníka a pritom si nemusí nastaviť najnižšiu obťažnosť.

Dance Central 2 je exkluzívnym titulom pre konzolu Xbox 360. Jedná sa o pokračovanie jednej z prvých hier pre senzor Kinect , ktorého sa predalo vyše 2,5 milióna kusov. Absolútnou prednosťou tejto hry na Xbox 360 je, že všetky pohyby vášho tela sníma kamera. Znamená to, že nemusíte mať v ruke žiaden ovládač! Stačí sa pohybovať v rytme hudby a pohybov, ktoré uvidíte na obrazovke a hurá do tanečných akrobacií, o ktorých ste doposiaľ ani len netušili! Áno, aj takýmto spôsobom môžete stráviť piatkový večer v kruhu tých najbližších.

Medzi ďalšie obľúbené hry, ktoré si môžete zahrať na konzole Xbox 360 patria: Gears of war 3, Child of Eden, Fallout 3 či The Elder Scrolls V:Skyrim.


Václav H. (CZ)

20.2.2024 16:17 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • spolehlivost
  • ceny
  • rychlost
  • zabezpečení

Stefan R. (SK)

15.2.2024 07:47 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Momentalne neviem o ziadnej

  • Super ceny
  • Výborna komunikacia
  • Rychle dodanie
  • Darcek k objednavke

Zaťovič Ľubomír (SK)

11.2.2024 15:25 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborný prístup, odporúčam.

  • Výborný prístup, odporúčam.