Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Regalia Of Men and Monarchs PC Steam

Výrobca: Pixelated Milk
Región: Europe
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German Polish
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 18.5.2017
8.98
S DPH
Bez DPH: 7.48
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Regalia: Of Men And Monarchs je RPG plné náročných bojov a vzrušujúcich dobrodružstiev. Vytvorte si partiu odlišných jednotlivcov a pustite sa do práce! Ak chcete znovu vybudovať svoje kráľovstvo, je treba urobiť veľa.

Vychutnajte si nádhernú ručne kreslenú grafiku, stratte sa v originálnom orchestrálnom soundtracku zloženom z Game Audio Factory (slávy série Furi a Endless) a vydajte sa za dobrodružstvom do neskrotných oblastí krajiny Ascalia!
Váš príbeh sa začína za trochu neočakávaných okolností. Kto by si myslel, že potom, čo tvoj otec zomrel, zdedíš ... úžasné kráľovstvo ďaleko, ďaleko odtiaľto? Len čo prídete do Ascalie, bohužiaľ zistíte, že sa kráľovstvo topí v strašných dlhoch. Teraz musíte prostredníctvom dobrého staromódneho dobrodružstva vrátiť svoje rodinné sídlo do svojej bývalej slávy, pomôcť svojim novým predmetom a splatiť obrovský dlh kráľovstva!

Regalia: Of Men And Monarchs je úplne nové RPG a úspech na Kickstarteri. Financovali to hráči, ktorí rovnako ako my veria, že musíme mať viac dobrých taktických hier na hrdinov. Nakoniec z toho vzniklo všetko, čo od poctivej RPG hry chceme.

Porazíte teda všetky potkany, banditov, príšery a vymáhačov dlhov? Alebo vaše zničené kráľovstvo upadne do ešte horšej ruiny? Ak neuspejete, bude to prvá zničená ruina na svete. A to je len to najhoršie.

Spustím hru Regalia Of Men and Monarchs PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.