Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Kamiwaza: Way of the Thief PS4

Výrobca: NIS America, Inc.
EAN: 0810023039563
Platforma: PS4
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 14.10.2022
35.90
S DPH
Bez DPH: 29.92
DPH: 20 %
Krabicová verzia

V uliciach Mikada prežijú len tí najtvrdší. Jednému mužovi zmení nepodarená lúpež navždy život. Dej filmu Kamiwaza sa odohráva v japonskom období Edo a jeho hlavnou postavou je amatérsky zlodej Ebizo, ktorý túži okrádať bohatých a rozdávať chudobným. Počas svojej prvej pozície je však spolu so svojím mentorom Ainosukom svedkom toho, ako jeho vlastní muži pripravujú o život nevinných civilistov. Ainosuke, rozčarovaný hrozným prejavom násilia, poradí Ebizovi, aby utiekol s jedinou preživšou - osamelou dievčinou. O desať rokov neskôr sa Ebizo drží svojich morálnych zásad a žije čestný a spokojný život so Suzunou, mladým dievčaťom, ktoré prijal za vlastnú dcéru. Ilúzia bezpečia sa však rozpadne, len čo Suzuna ochorie. Aby jej mohol kúpiť lieky, ktoré nutne potrebuje, musí Ebizo čeliť ťažkému finančnému bremenu. Rozpoltený Ebizo je nútený vrátiť sa do podsvetia Mikada, ale prisahá, že bude kradnúť len pre dobro tých menej šťastných. Pôjdete cestou cti aj ako zlodej? Voľba je len na vás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok