Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Lego Jurassic World Xbox One

Výrobca: Warner Brothers
EAN: 5051892191586
Platforma: Xbox One
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 19.6.2023
17.90
S DPH
Bez DPH: 14.92
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Po epických príbehoch hier Jurský park, Stratený svet: Jurský park a Jurský park III, ako aj veľmi očakávaného Jurského sveta, je LEGO Jurassic World™ prvou videohrou, v ktorej budú môcť hráči prežiť a zažiť všetky štyri Jurské filmy. Napínavé dobrodružstvo, prepracované do podoby LEGO a vyrozprávané typickým klasickým LEGO humorom od TT Games, vytvára nezabudnuteľné scény a akčné sekvencie z filmov, umožňuje fanúšikom prehrať kľúčové momenty a dáva im príležitosť naplno preskúmať rozsiahle územia ostrovov Isla Nublar a Isla Sorna.

VLASTNOSTI HRY:

• Prežite znova kľúčové momenty zo všetkých štyroch jurských filmov: Dobrodružstvo, ktoré sa pripravuje 65 miliónov rokov – teraz v klasickej zábave z LEGO kociek!
• Spôsobte zmätok ako LEGO dinosaury: Vyberte si z 20 dinosaurov, vrátane priateľského Triceratopsa, smrtiaceho Raptora, krutého Compyho a dokonca aj mocného T. rexa.
• Prispôsobte si vlastnú zbierku dinosaurov: Zbierajte LEGO jantár a experimentujte s DNA, aby ste vytvorili úplne originálne dinosaury, ako je Dilophosaurus Rex.
• Osídľujte a skúmajte ostrovy Isla Nublar a Isla Sorna: Umiestnite svoje jedinečné výtvory dinosaurov do výbehov pri plnení špeciálnych misií Free Play.
• Hrajte s rodinou a priateľmi s jednoduchým prístupom, možnosť vypadnutia a ukončenia hry.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme